Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лети джанти 4х98 15" абарт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лети джанти 4х98 15" абарт

    продавам джантите от гаража. не са идеални но не са и криви. вървят с летни гуми 195/50/15. две от гумите стават, другите две подлежат на смяна..... общо взето добрите гуми са в цената, а лошите са подарък.... искам да минавам на 14". цената е 350 кинти, като подлежи на лек коментар.... само джантите са 310 лв.... приемам и бартери за лети джанти 14" с летни гуми ....номерът ми е 0887/920045 - Цветослав П.С. намирам се в пловдив и не ми се занимава с еконти и т.н.
    фиата си е фиат

    #2
    фиата си е фиат

    Коментар


      #3
      даи да ги видим тия капли аз търся еленови рога

      Коментар


        #4
        Дай снимки, как да добия представа за джантите? По принцип си търся и ако ми харесат ги вземам.П.П. Видях ти снимките в гаража, ако джантите са тези които са на Бравото ти са "минали" покрай Абарт джанта. Това че имат капачки нищо не значи а и са 4х100 Ако са други можем да говорим
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #5
          tyson написа:
          Дай снимки, как да добия представа за джантите? По принцип си търся и ако ми харесат ги вземам.П.П. Видях ти снимките в гаража, ако джантите са тези които са на Бравото ти са "минали" покрай Абарт джанта. Това че имат капачки нищо не значи а и са 4х100 Ако са други можем да говорим
          джантите са абарт и са 4х98 като всички фиати.....
          фиата си е фиат

          Коментар


            #6
            айде пускам снимки на джантите, че темата остаря вече, а джантите си стоят .....който има питане да пита на лични ...... за всички "разбирачи" темата не съществува..............та за тези "Разбирачи"- джантите са абарт, просто са стар модел и със сигурност са 4х98 или може пък аз да не си познавам колата ?
            Прикачени файлове
            фиата си е фиат

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  jin_4o написа:
                  това не го разбрах, но все пак да спомена само, че на снимките е една от предните гуми.... те не са много добри.... задните са хубави - нямам снимки на останалите, защото не са при мен.... надявам се някой да има нужда от хубави джанти!!!
                  фиата си е фиат

                  Коментар


                    #10
                    фиата си е фиат

                    Коментар


                      #11
                      фиата си е фиат

                      Коментар


                        #12
                        фиата си е фиат

                        Коментар


                          #13
                          незнам защо няма никакъв интерес.... ако имате въпроси питайте... лично гарантирам за тия джанти - хубави са , здрави са и стоят добре на фиата
                          фиата си е фиат

                          Коментар


                            #14
                            Ако случайно цената падне до към 200лв. ще си стиснем ръцете... до тогава успех и един ъп от мен красиви са!
                            EX FIAT BRAVO 1.8 GT 97' - първата любов
                            http://www.youtube.com/watch?v=Fza5pPlBOoo

                            Коментар


                              #15
                              цената вече е 300лв с гумите.........
                              фиата си е фиат

                              Коментар

                              Working...
                              X