Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Касетофон за мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Касетофон за мареа

    продавам оригинален касетофон за фиат мареа, перфектен без забележки цена 60лв.пращам с куриер...

    #2
    касетофон

    без забележки и драскотини не отварян в прекрасно здраве,0896046500
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      up

      Коментар


        #4
        на тоя двуканален, ако искаш да го продадеш - най-много 20 лв. му търси

        Коментар


          #5
          ре

          ако дадеш твоя за 20 прати ми го....

          Коментар


            #6
            А ти колко мислиш че струва .само преди година си копувахме за 60 лв чисто нови с 1 година гаранция и то от най хубавия модел.
            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

            Коментар


              #7
              Re: ре

              dido25 написа:
              ако дадеш твоя за 20 прати ми го....
              да ти дам моя за 10 лева сащия

              Коментар


                #8
                Колега, криза е, цените на техниката падат, а двукални касетофони направо се подаряват :D .Успех все пак!
                Bravo TD100

                Коментар


                  #9
                  Не им обръщай внимание просто са много злобни и без пукната пара!Това не е обида,това е факт! :D
                  FIAT Punto 1.6 GOLF`S KILLER
                  FIAT Bravo 1.6 16v моят домашен любимец
                  LANCIA Ypsilon Elefantino blu
                  http://fiat-bravo.oneinform.com/teh.html
                  http://automedia.investor.bg/catalog.../cartech_4479/

                  Коментар


                    #10
                    ре

                    Много поздрави на злобарите!Ако нямате интерес ,моля не се бъркайте-не съм ви молил за нищо!50лв за касетофона в това състояние е съвсем нормална цена.Само пластмасовия преходник за нормален ти струва 30лв.Криза не криза-хляб не иска.Колегата който ми продава неговия за 10лв,да разгледа снимките добре и ако неговия е в това състояние да ми го прати-копувам го!Ако е пооръбан тук -там дай го на някой джамбазин,който гледа само най- евтиния начин да си запуши дупката.Нищо лично,поздрави на всички и весели празници!!!

                    Коментар


                      #11
                      Колега, тук няма значение състоянието - това просто е моралноостаряла техника. Аз миналата година си взех чисто нов от колегата, дето ги предлагаше с гаранцията, за 55 лева, така че тази цена, дето я предлагаш, е изостанала във времето поне с три години. Правилно ти казват колегите, че трябва да се радваш, ако някой изобщо прояви интерес и да му го даваш дори и за 20 лева - това е пределна цена за такава архаична техника.
                      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                      Коментар


                        #12
                        sugarboy написа:
                        Колега, тук няма значение състоянието - това просто е моралноостаряла техника. Аз миналата година си взех чисто нов от колегата, дето ги предлагаше с гаранцията, за 55 лева, така че тази цена, дето я предлагаш, е изостанала във времето поне с три години. Правилно ти казват колегите, че трябва да се радваш, ако някой изобщо прояви интерес и да му го даваш дори и за 20 лева - това е пределна цена за такава архаична техника.
                        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                        Коментар


                          #13
                          ре

                          Много весело,чакайте колегата да ви внася нови тогава.Някой бил купил някога за няколко....Еми вземете си и сега бе!Няма....Сега сериозно,моля всички колеги които са си купили нови касетофони да не серат повече в темата.Не съм молил никой за експертното му мнение.Като му мине времето модераторите ще изтрият темата,можете да се зачешете с някой друг после,ако вие скучно.Нищо лично,успех на всички!

                          Коментар


                            #14
                            Re: ре

                            dido25 написа:
                            Колегата който ми продава неговия за 10лв,да разгледа снимките добре и ако неговия е в това състояние да ми го прати-копувам го!Ако е пооръбан тук -там дай го на някой джамбазин
                            колега неща да се заяждам ама видял ли си ми касетофона че ми развиваш теории..бил орафан....земи малко си свери часовника с цените....хората за 120 лева ве4е дават сдита с мп3......ако мн изкаш и моя касетофон ще ти го ПОДАРЯ за да ти станат два..и да ги продаваш и двата....че коледа идва,по коледа стават чудеса!!!!!!!!!!!п.п. нищо лично успех с продажбата!!!!!!!!!!

                            Коментар


                              #15
                              бих искал да оставя следното мнение относно коментара за цената на касетофона спрямо тази на преходника - без да взимам страна в спора - цената се определя от търсенето - прави си изводите колега сам
                              Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
                              Fiat Marea 1.6 16v

                              Коментар

                              Working...
                              X