Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Bravo HGT 2.0 20 V Всички екстри!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Bravo HGT 2.0 20 V Всички екстри!!!

    Продавам си количката - Fiat Bravo HGT 2.0 20 V Дата на производство - 1996 г.; Тип двигател - Бензинов; Мощност (к.с.) - 147 к.с.; Скоростна кутия - Ръчна; Пробег - 157000 км; 2(3) Врати; ABS; Airbag; Кожен салон оригинален жълт с два странични еърбега включващ и кори за вратите; Аларма с две метални дистанционни в гаранция; Спортен бял километраж оригинален за HGT;Ел. Огледала;Ел. Стъкла;Ел. Фарове Халогенни фарове на бронята; CD MP3 Панасоник, Оригинални колони;Имобилайзер;Климатик; Лети джанти оригинални за HGT с чисто нови гуми; Металик; Спойлер и прагове оригинални за HGT; Cпортен филтър K&N; Дискови спирачки отпред и отзад; Серво управление; Центр. Заключване; Застраховка; Винетка;Колата е обслужена напълно (масло, ремъци, ролки, антифриз и др.). За повече информация 0899929968 Митко Цена 4300 лв.ВЕЧЕ 3700 лв. до 21.12.2008п.с. Причината за продажбата е, че вече съм горд собственик на чисто нов Фиат Браво T-jet :D
    Прикачени файлове

    #2
    Красавец Успех с продажбата , дано го вземе някой мой градски Остава да покажеш и новото Браво
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      #3
      Ееее много красиво ХГТ ,този салон е убийствен направо!!!Успех с продажбата и честито за новата колица!!!
      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

      Коментар


        #4
        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=34864 ето я и причината да се наложи раздялата с HGT-то. Мисля ,че е основателна

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            Ъп за готиното Браво . Жалко , че нямам парите Колега , може да сложиш още някоя снимка да му се порадваме
            Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

            Коментар


              #7
              Няма ли интерес? Приемам и бартерче за поевтина кола. Мога да направя и малък коментар на цена като и извадя тубата. Тази кола трябва да се види и чуе :D

              Коментар


                #8


                kolega kolata e super.Moje li da mi kaje6 kakuv razhod ti pravi

                Коментар


                  #9
                  Разхода на тази кола е коментиран доста. На мен ми дава в града от 13 до 15 зависи от начина ми на каране. Извън града при най-пестеливо каране е около 7 иначе е 8 на сто. Като цяло съм доволен от този разход за тази кола.

                  Коментар


                    #10
                    barter

                    бартер за браво 1.6 с газ
                    fiat bravo 16_16v 103hp

                    Коментар


                      #11
                      Бартер за Brava 1.4 с газ Lovato?Давам ти я с усилвателя Boschmann и тубата Pioneer.Има ксенон 6000k...за повече инфо на Л.С. при интерес.

                      Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

                      Коментар


                        #12
                        Бартер за моето Браво и си сваляш тубата и усилватела ??? :D

                        Коментар


                          #13
                          Цена за следващата една седмица 3700 лв.

                          Коментар


                            #14
                            арииии на промоцията

                            Коментар


                              #15
                              Някои ако ми купи моята уникална фиатка го взимам моментално.Аиде народе 2000г. с газов инжекцион с 4 зимни гуми. http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=32560&start=0
                              ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
                              Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

                              Коментар

                              Working...
                              X