Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1.6 16v на части промоция !!!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Коментар


      Коментар


        колега десен фар .. ? цена ? :П
        ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

        Коментар


          няма фарове дървото ги изяде

          Коментар


            Коментар


              трябва ми турбо ако някой е навит може и бартер за някой част ...

              Коментар


                Коментар


                  Предени амортесори?? Цена?

                  Коментар


                    имам но единия май не става за нищо

                    Коментар


                      Коментар


                        Коментар


                          Колега , не ми се четеше и направо питам трчбва ми предна броня за Браво/Брава самоче СИВА . Евентуално заден десен стоп , и пластмасите на праговете отвътре (между седалката и вратата) + цени
                          '99 Fiat Bravo GT 1.9 JTD 105 h.p.



                          Коментар


                            Само десен вътрешен праг

                            Коментар


                              ima6 li dqsno ogledalo, dqsna vrata, i desen zaden kalnik, cvqt ,cena. blagodarqПисането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви.УВАЖАВАЙТЕ БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК!"Модераторски екип на fiat-bg.org"

                              Коментар


                                rumbaka написа:
                                ето и останалите налични части има и някой други дреболийки ...колянов валбутала 3бр.картерогледален дискхидравлична помпаводна помпатръбичка за инжекториблокразпределителен вал испускателенинджекцияиспускателен колекторвсмукателен колекторизпускателна система (гърнета) 3бр.носачпредни газови амортесьорипредни прожиниспирачен дискспирачна челюстпредни накладки 4брзаден мостзадни прожинизадна врата (багажник) обурудвана + стъклоамортесьори за багажниктъблонад тъбло (пластмасата)пластмаса за самото тъбложабкапластмасата над жабкатасредна конзола (врътки за парното копчета за халогени + копче за аварийни)пластмаса над касетофонадясна духалка за парноторадиатор за парнотозадна седалка + облегалкакора за багажникзадна дясна кора вътрешна до седалкатадесен втрешен прагколани 5бр.лети джанти 1бр.маховиклост за ръчна спирачкалостче за отваряне на багажникажило за ръчна спирачкадясно задно стъкловъншни лайсни задни 2бр.шибидахмоторче за шибидахмоторче за чистачкизадна бронясенници 2бр.странични кори за багажник 2бр.предни кори между вратите и предното стъклосредни странични кори за коланикопчета за ел. огледала
                                колко струва средната конзола с копчетата?

                                Коментар

                                Working...
                                X