Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Темпра 1.8i.e. на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Темпра 1.8i.e. на части

    Темпрата е без климатик,1990г.,засега всичко си е по нея.В Неделя мисля да започна да свалям това-онова от нея.Освен двигателя,всичко друго по нея си е горе-долу добре.Има и газова БРЦ ц бутилка40л.Спирачките даже са много добре.Моторчето за празния ход е ново.Засега-това е.Ще кача и снимки до ден-два.

    #2
    Re: Продавам Темпра 1.8i.e. на части

    spas4o написа:
    Темпрата е без климатик,1990г.,засега всичко си е по нея.В Неделя мисля да започна да свалям това-онова от нея.Освен двигателя,всичко друго по нея си е горе-долу добре.Има и газова БРЦ ц бутилка40л.Спирачките даже са много добре.Моторчето за празния ход е ново.Засега-това е.Ще кача и снимки до ден-два.
    здрасти колега какво значи "моторчето за празния ход е ново" чисто ново или просто работещо старо и каква цена му търсиш евентуално
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Re: Продавам Темпра 1.8i.e. на части

      stef написа:
      spas4o написа:
      Темпрата е без климатик,1990г.,засега всичко си е по нея.В Неделя мисля да започна да свалям това-онова от нея.Освен двигателя,всичко друго по нея си е горе-долу добре.Има и газова БРЦ ц бутилка40л.Спирачките даже са много добре.Моторчето за празния ход е ново.Засега-това е.Ще кача и снимки до ден-два.
      здрасти колега какво значи "моторчето за празния ход е ново" чисто ново или просто работещо старо и каква цена му търсиш евентуално
      Ами смениха го началото на лятото,но установиха,че има и разни дефекти по мотора,а те вече не ми се оправят.Казаха ми,че го били поръчали от Александра-ауто и ми струваше 150лв.+20лв.доставка.Ако някой го иска му търся 100лв.

      Коментар


        #4
        Колега, трябва ми волана, само волана-тялото. Какви пари му искаш....и въобще, прати ми един мобиларен на ЛС да си поприказваме малко с тебе...

        Коментар

        Working...
        X