Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам радар детектор Whistler 280

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам радар детектор Whistler 280

    Дойде време да се разделя с добрата стара коруба, която ме спасяваше от глоби - причината е че си имам новичък...Значи радар детектор Whostler 280, базов модел - има само 2 бутона - вкл/изкл и градски режим.Работи добре и всичко си му е наред. При мен е от доста време и проблеми не съм има.Като всеки по-стар модел е малко склонен към фалшиви аларми в града, ама те и новите модели го правят.Особено в последно време като се навъдиха уайрлесите ис градската среда - без да му е включен сити режима доста пищи, но като се включи рядко се обажда - днес минах целия град 2 пъти и ми е пифнал само веднъж. Хубавото е че на градските смущения реагира с жълтата лампа и тънък звук, а на радарите по друг начин.Предупреждавам всички потенциални клиенти - радар детектора е ползван доста време, за да не очакват чудеса от външния му вид - то си е видно от снимките де.Не се закрепя на стъклото - има една стойка за сенник, която е много удобна - аз му бях прекарал кабела по колонките, за да не ми се мота.Пращам с куриер, в Хасково съмЦена - 45лв, без коментар. ( Мислех да пиша 50, ама ми се стори много )
    Прикачени файлове
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    Ах как си мечтая ама парите свършиха, все пак колега лови ли онея с шапките преди да те засекат, пропуска ли. Цената според мен е златна един път да те спаси си избиваш парите от него. А аз се замислям сериозно по твоя
    Fiat punto 1,1
    Fiat bravo 1,6 16v
    Fiat bravo 2,0 20v
    Honda civic 1,5
    BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

    Коментар


      #3
      Продаден, самозаключвам се...
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар

      Working...
      X