Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Газов инжекцион от фиат улисе 2.0 турбо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Газов инжекцион от фиат улисе 2.0 турбо

    Продавам италиански газов инжекцион свален е от фиат улисе 2.0 турбо, с тороидална бутилка 42 литра е.цена: 600 леваЙордан, от сливен съм.тел.: 0878/800-169

    #2
    ре

    Извинявам се за въпроса може да се стори тап но несаммного наясно с нещатау та този газов инжекцион става ли за браво 1.6 16V 103 коня.Благодаря предварително
    OPEL CORSA 1,3 cdti 2008 6/100

    SEAT IBIZA 1,9 TDI 2000г 4.5 /100

    FIAT BRAVO 1,6 16v 103 2000г The Pover Sell АГУ 7,5/100

    Коментар


      #3
      здрасти колега, ми това трябва да питаш някои газаджия,по мое лично мнение трябва да стане,аз до колкото съм запознат единствената разлика межди изпарителите на обикновенния г.и. и този за турбо е че този за турбото има вход които се командва от налягането създавано от турбото, т.е. този вход трябва или да се запуши или да се остави свободен и става като обикновен газов инжекцион

      Коментар


        #4
        moimoimoi написа:
        единствената разлика межди изпарителите на обикновенния г.и. и този за турбо е че този за турбото има вход които се командва от налягането създавано от турбото,
        Всички изпаритали за инжекций са с компенсация.

        Коментар


          #5
          ако някой знае дали може да се сложи турбо инжекцион на кола с обикновенна инжекция да каже марката e landi renzo http://www.snimka.bg/album.php?album_id=301292

          Коментар


            #6
            може точно от тойота турбо сложихме на Браво 1,6 става газаджиите ако са добри си знаят работата
            някой ден ша откача

            Коментар


              #7
              Щом има изпарител не е газов инжекцион,а е просто нормална газова уредба за инжекциони
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #8
                хехехе веселяк :D , а при газовия инжекцион как спорд теб от течна фаза газта става в газообразна?или си мислиш че на газовите дюзи газта идва директно от бутилката в течно състояние , пак си има изпарител,все пак съм дал снимки

                Коментар


                  #9
                  Grisha написа:
                  Щом има изпарител не е газов инжекцион,а е просто нормална газова уредба за инжекциони
                  тц, и при ГИ има изпарител,има разбира се и ГИ течна фаза - ама там цените са 3 пъти по-високи

                  Коментар


                    #10

                    Коментар

                    Working...
                    X