Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Части за всякакви коли нови евтино

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Части за всякакви коли нови евтино

    Казвате данните на колата аз ви намирам частите нови с отстъпка голяма, защото нашата фирма има договор с доставчик на части и отстъпката е голяма така, че са много изгодно.
    fiat bravo 16_16v 103hp

    #2
    Re: части за всякакви коли нови ефтино

    nikolov-1.6_v16 написа:
    казвате даните на колата аз ви намирам частите нови с отстъпка голяма защото нашата фирма има договор с достафчик на части и отстъпката е голяма така че са много изгодно
    ефтино - еВтинодостафчик - достаВчик
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      Re: части за всякакви коли нови ефтино

      ele написа:
      nikolov-1.6_v16 написа:
      казвате даните на колата аз ви намирам частите нови с отстъпка голяма защото нашата фирма има договор с достафчик на части и отстъпката е голяма така че са много изгодно
      ефтино - еВтинодостафчик - достаВчик
      евро 07
      fiat bravo 16_16v 103hp

      Коментар


        #4
        EURO 07 горе долу биват ама по някой път гледат като китайци.Обявата ти колега мисля ,че трябва да е в Бизнес раздела.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Дай малко разяснения, ти ли работиш за Евро 07, или те са ти доставчика? Във В. Търново има магазин на 07 има ли вариант да дадеш отстъпки за купуване на място или трява да мине през теб ?
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар


            #6
            ЕВРО 07 - ми дадоха гарнитура за капака на клапаните от HGT , и аз нали съм ИДИОТ = ЩОТО ИМ ВЯРВАМ - не погледнах изобщо - и на сутринта като разкачулих колата - зимам гарнитурата и ИЗНЕНАДА - отидоха 9 лв. за таксита да я подменям ИЗВОД - на ЕВРО 07 не вервайте - проверявайте си ВСИЧКО по 2 пъти - да не са го объркали

            Коментар


              #7
              van_dal написа:
              Дай малко разяснения, ти ли работиш за Евро 07, или те са ти доставчика? Във В. Търново има магазин на 07 има ли вариант да дадеш отстъпки за купуване на място или трява да мине през теб ?
              нема как да си го вземеш ти щото ще е без отстъпка ние имаме договор с тях и ползваме много голяма отстъпка
              fiat bravo 16_16v 103hp

              Коментар


                #8
                u_bo написа:
                ЕВРО 07 - ми дадоха гарнитура за капака на клапаните от HGT , и аз нали съм ИДИОТ = ЩОТО ИМ ВЯРВАМ - не погледнах изобщо - и на сутринта като разкачулих колата - зимам гарнитурата и ИЗНЕНАДА - отидоха 9 лв. за таксита да я подменям ИЗВОД - на ЕВРО 07 не вервайте - проверявайте си ВСИЧКО по 2 пъти - да не са го объркали
                мога дави кажа със всички доставчици стават грешки но не за всички са виновни те на опаковката на производителя пише модел а тази част не става за тази кола за която пише но няма проблем сменят ги веднага
                fiat bravo 16_16v 103hp

                Коментар


                  #9
                  колега каква е цената на диуза за инжекциона за брава 1.6 16 v,и цена за сонда за резервоара ако може.мерси!

                  Коментар


                    #10
                    tokaii написа:
                    колега каква е цената на диуза за инжекциона за брава 1.6 16 v,и цена за сонда за резервоара ако може.мерси!
                    има само дюзата магнети марели-145лв
                    fiat bravo 16_16v 103hp

                    Коментар


                      #11
                      ето тук е каталога вижте за какво става на въпрос и кажете цената аз ще ви кажа моятаwww.euro07.bg/?searchType=searchByCar
                      fiat bravo 16_16v 103hp

                      Коментар


                        #12
                        nikolov-1.6_v16 написа:
                        ето тук е каталога вижте за какво става на въпрос и кажете цената аз ще ви кажа моята
                        Къде е ?
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #13
                          задни амортесьори кофап за Пунто 1242, 75, 1997
                          Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                          Втората......пак същата!
                          (_-_)______////_______(_-_)
                          Punto75-Вече на жената!
                          Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                          Коментар


                            #14
                            58лв 2-та маслени 75лв газови
                            fiat bravo 16_16v 103hp

                            Коментар


                              #15
                              Халоген

                              Десен халоген за Фиат Пунто?
                              Fiat Punto 1.6 Sporting - My dream car...

                              Коментар

                              Working...
                              X