Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Tempra 1.6 mi SX с газ

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Tempra 1.6 mi SX с газ

    Дойде време и аз да се разделя с колата. както виждате от заглавието става въпрос за Темпра 1.6, 91-ва година с газ. На 156 000км., екстрите предполагам добре ги знаете, ел.стъкла, огледала и шибидах, халогенни фарове, няма климатик, сменени спирачна течност, масло, филтри, хидравлично маслко(волан). бутилата е 25 литра по дълчина на колата стои в багажника. за състоянието какво да кажа. поддържал съм си я да си я карам, уреди се нещо с получаването на служебна кола и тази няма смисъл да я държа. Музиката е 2 двулентови HERTZ отпред, 2 трилентови HERTZ отзад, усилвател блаупункт и subwoofer HERTZ 12". СД-то е SONY + MP3. комплект летни и комплект зимни гуми.Друго не се сещам за момента някой ако има интерес нека да пише. колата е в София.Цена 1600 лв. а с музиката 2100 лв.телефон: 0889/ 83-41-40ewing@abv.bg
    Прикачени файлове
    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
    182A4.000 IAW49F
    LPG - Lovato EasyFast
    ----------------------------
    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

    #2
    забравих да допълня че преди година е сменена цялата генерация.
    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
    182A4.000 IAW49F
    LPG - Lovato EasyFast
    ----------------------------
    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

    Коментар


      #3
      UP
      Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
      182A4.000 IAW49F
      LPG - Lovato EasyFast
      ----------------------------
      "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

      Коментар


        #4
        Продадена заедно с музиката . Да му е честито на колегата и да не му прави проблеми.ПЛС да заключите темата.Мерси предварително
        Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
        182A4.000 IAW49F
        LPG - Lovato EasyFast
        ----------------------------
        "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

        Коментар

        Working...
        X