Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алфа Ромeо 155 Q4 2.0 16V 4x4 Turbo - цяла или на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Алфа Ромeо 155 Q4 2.0 16V 4x4 Turbo - цяла или на части

    Сигурно занете, че това е доста рядък модел.....в интернет пише, че има прозведени около 1500 такива бройки.Понеже се захващам с нещо различно си продавам Алфата.Беше започната да се подготвя за Пистовия шампионат в клас X4. Има доста променени неща и доста неща да се дооправят. Колата е със абсолютно свален интерйор като до сега не е продадено нищо от него. Иска ми се някой да я вземе цяла и да продължи проекта....или поне да си я направи да я кара за удоволствие.Цената на цялата е около 6000лв.Ако до 1 седмица не се намери човек или пък има прекалено много желащи за части...започвам да я продавам на части.Принципно двигателя на Lanciq Delta Integrale 16V, Алфа Q4 и Fiat Coupe 2.0 16V Turbo са индентични, така че ако има ентусиасти за трансплантация нека пишат. Имайте предвид, че двигателя който продавам е далеч от стоковия, ама за повече инфо на лични съобщение Довечера ще кача нейни снимки, и снимки на частите с по конкретни цени за тях.Даниелтел.: 0887/462-080

    #2
    Само на части не я продавай!! За съжаление аз все още се обучавам и парички нямам, иначе бих я взел без да се замисля!!Успех!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Executer написа:
      Само на части не я продавай!! За съжаление аз все още се обучавам и парички нямам, иначе бих я взел без да се замисля!!Успех!
      С удоволствие бих я продал не на части. И на мен много ми се иска някой да дойде и да я вземе цяла.

      Коментар


        #4
        Колата вече се продава на части!Който каквото иска нега да пише.Двигател: 1000км след смяна на лагери, и сегменти, олекотен маховик, други разпределитеклни валове, доста портната глава, друг всумактелен колекор (Интеграле Група А), втори ред дюзи + външна електроника която ги управлява, 2 бензинови помпи, доста голям интеркулер, чип писан в Англия(от някакъв там мапер на Интегралета, ама му забравих името), две бензинови поми Bosh 225l/h, и други нещаТрансмисия: подсилен керамичен съединител, здрави са и трите Торсен диференциала + скоростите също са здрави, няма луфтове или чукания.Имам абсолютно всички неща от итнериора като на нормална 155-ца. Двигателя пасва на всяка италянка със скорости за 2-литров двигател.Може да си спретнете от вашата кола перфектно 4х4 с Торсен диференциали или пък да си монтирате доста по силен двигател

        Коментар


          #5
          Приятелю, колко търсиш на 4х4 системата, един приятел иска да прави такава една 156, може и да те е потърсил в алфа форума - nkn666, некъв такъв му беше ника
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #6
            BEX---GT написа:
            Приятелю, колко търсиш на 4х4 системата, един приятел иска да прави такава една 156, може и да те е потърсил в алфа форума - nkn666, некъв такъв му беше ника
            Повярвай в такъв мач ще влезе че ще му се дореве.Алфа 156 няма нищо общо с окачването на 155 Колега дай ми цена на лични за кутия,раздатка,кардан и задния диф,плиис.
            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

            Коментар


              #7
              ivanko_rs написа:
              BEX---GT написа:
              Приятелю, колко търсиш на 4х4 системата, един приятел иска да прави такава една 156, може и да те е потърсил в алфа форума - nkn666, некъв такъв му беше ника
              Повярвай в такъв мач ще влезе че ще му се дореве.Алфа 156 няма нищо общо с окачването на 155 Колега дай ми цена на лични за кутия,раздатка,кардан и задния диф,плиис.
              Имаш лично съобщение

              Коментар


                #8
                Двигател(пълен комплект)= 2600лв. + коментар

                Коментар


                  #9
                  Най-после нещо по-интересно в тоя раздел, че само разни Браво/Брава/Мареа на космически цени напоследък!
                  Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                  ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                  Коментар

                  Working...
                  X