Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Croma 2.0 Turbo 154C4.046 - ударена

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Croma 2.0 Turbo 154C4.046 - ударена

    Продавам: Крома турбо, 153 коня, ударена.Цена: 1000 лв.щетите са:предно стъклопреден капаккалницифаровехалогенибронярадиатори + интеркулерперкаалтернаторпредна маскатурботокожуха на масления филтърдебитомерпредни гредищанга на скоростата кутиятампона който държи мотора за купетоусукано е купето, единия рог е мръднал, другия е пречупен, тавана е потдал и се е огънал малко..и други......останалата част по мотора мисля че е здрава, идеална е за перформънс,салонът е от кожа... седалките са в супер състояниеимам габаритни части още за нея, но не за предницата...повече информация на тел.: 0883/ 361-616 и 052/ 98-31-81колата може да се види на място намира се в гр. Варна
    GTV 01', GTV 99', Spider 98'

    ex: 145QV 97'

    #2
    Колега,само не ми казвай,че си блъснал бързата крома,която я търси толкова много време ? ;( ;( ;(

    Коментар


      #3
      Стига бе човек пак ли, ама този път си я надрал яко. П.С. сори за спама, успех в продажбата и със следващата кола по-полека.
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        ре

        1000 лв за ударена ,аз моята я продадох за 1200 лв напълно здрава само имаше дебитомер за смяна но не беше удряна,успех все пак
        Fiat Croma 2.0 i. Turbo

        Коментар


          #5
          искам да добавя, че има възможен коментар по цената, само кожените седалки вървят 200лв, да не говорим за оригиналните 15 цолови 5 джанти, както мотора и скоростите са в добро състояние...ако до 2 седмици не я вземе никой заминава на скрапа
          GTV 01', GTV 99', Spider 98'

          ex: 145QV 97'

          Коментар


            #6
            Можеш ли да качиш снимки ?

            Коментар


              #7
              имам само тая, при интерес ще направя още снимки където кажете
              Прикачени файлове
              GTV 01', GTV 99', Spider 98'

              ex: 145QV 97'

              Коментар


                #8
                колко искаш за джантите

                Коментар


                  #9
                  колега даи цена за мотора със скорости и екуто

                  Коментар


                    #10
                    200 за 5те джанти с петте гуми400 за мотора със скоростите и екуто и всичко необходимо200 за салона (кожа без забележка)има телефон на който може да званите за повече информация...
                    GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                    ex: 145QV 97'

                    Коментар


                      #11
                      Много тънки цени бе колега,не подлежи ли на ремонт красавицата?
                      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                      Коментар


                        #12
                        цена за задна лява врата?
                        В сервиза съм!

                        Коментар


                          #13
                          ПРОДАДЕНАА !
                          GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                          ex: 145QV 97'

                          Коментар


                            #14
                            v1per написа:
                            имам само тая, при интерес ще направя още снимки където кажете
                            Ех Тоше тез кроми ич не има варви ей мн.лошо се разделих и аз с мойта.Кат гледам и мойта е доло-горе в същото състояние може и по-лошо.Тавана до средата на вратите хлътна предната колона нагоре,магаре сгънато на 2ве места,скъсан преден тампон на мотора,и заден захват на носача.Направо ми се плачеше,ма сеа се радвам на друга хубавица,дай боже всекимо такъв късмет,добре ми я платиха и затва ми се струва,че добре започвам годината,почнах и работа.Успехи на всички.Тоше драсни некой ден как беше твойта кромка под намачканото.Имаше ли и АБС. Понеже един колега VET май беше каза,че така"били конструирани при удар да стават на мекица" предполагам за безопасност.

                            Коментар

                            Working...
                            X