Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам:Honda CRX 1.5 101 кончета

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам:Honda CRX 1.5 101 кончета

    Марка:HondaМодел:CRXДвигател:1.5 101 коняДата на производство:1985 Пробег:260000Цвят:червенЕкстри:ел.огледала,ел.люк, аларма,централно,кожаДруги:спортен филтър,спортно гърне,антикрилоЗабележки:По боята или по-точно по пласмасата по вратата на лайсната,малко ръжда по праговете и по веждите само една две точки Инфо:Колата е на 10000 след основен ремон на двигатела,сменяни са бутала и сегменти,гарнитури на глава и картер.Сменено е маслото ELF и няма никакви течове по двигатела,негори грам масло,двиагтела е в перфектно състояние сменени са също така и кабели и делко,и филтрите.По окачването също няма забележки,амортисьорите са сменяни наскоро от предишния собствемик преди мен,аз я карам вече 2 месеца.Единствено само праговете и малко по веждите има ръжда иначе пода е изкърпен и няма ръжда.Всичко е платено до края на годината (застраховка,преглед,данък (100 лева) ),колата си е доста голяма бегачка с тези 101 коня и двигатела е перфектен няма да има никакви ядове с него бъдещия собственик,окачването също не е мръднало,единствено пласмасовите лайсни.Колата е карана само на бензин и дава разход 8-8,5 с настъпване а при нормално каране пада на 6,5.Цена:1750 лева (договаряне)Причината поради която е продавам е че бензина е 2,32 и ми трябва нещо по-икономично За контакти:тел.0896838549скайп my.ecstasyличноКолата се намира в СмолянСнимки на колата на линка http://tuning.bg/forum/viewtopic.php...9933&hilit=crx
    Yuo really are my ECSTAZY my real life fantasy
Working...
X