Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам си Бравата!!!/Бартер;Нова цена ПРОДАДЕНА

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам си Бравата!!!/Бартер;Нова цена ПРОДАДЕНА

    Здравеите колеги,колата е много запазена като цяло (салон,външен вид,двигател),когато не я карам я държа в гараж (от когато е в мен).Преди 1 месец и купих нови летни гуми (barum) + тях давам и оригиналните и лети джанти,продавам я и с нов акумулатор на 2 седмици,всички консумативи са сменени,които я вземе се качва и кара само ще се наложи да сипва бензин от време на време:D. Красавицата е S модификация с черни брони от завода.Продавам я защото искам нещо по-голямо!   Детайли Година : 1996 Пробег : 144000 Цвят : Бордо Скоростна кутия : Ръчна Гориво : Бензин Двигател : 1.6 16V Много икономичен извън градско с 120-130км/ч - 6/100 (без климатик с него 7/100) градско през лятото 8/100 през зимата 9/100Мощност (к.с.) : 103 Особености Врати 4(5) Климатик Ел. стъкла Лети джанти Цент. заключване Халогенни фарове Имобилайзер Застраховка Аларма Целогодишна винеткаКонтакти Тел. за контакти : 0899863141 МирчоЦЕНА: 4000лв Може и бартер за нещо по-голямо!Знам че някои хора ще кажат,че искам много пари,но ако се замислите само гумите са и 460 лв и акумулатора още 120 лв,качваш се подаваш и ключа и караш!
    Прикачени файлове
    FIAT

    #2
    сори че ти цапам темата, обаче S...а да са поръчани отделно климатик, халогени, лети джанти...
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Колега да ти предложа моята Крома - 2,5 V6 няколко обяви по-надоло.

      Коментар


        #4
        Sev написа:
        сори че ти цапам темата, обаче S...а да са поръчани отделно климатик, халогени, лети джанти...
        Ами виш сега колега,аз ако ги бях поръчвал всичките тези неща по отделно направо щях да си взема нова Брава,при положение че само климатика е маса пари.Виждал съм и други такива Брави така че предполагам че и предишния собственик не се е занимавал.
        FIAT

        Коментар


          #5
          VET написа:
          Колега да ти предложа моята Крома - 2,5 V6 няколко обяви по-надоло.
          Кромата е много готина,но ми се искаше нещо с малко по слаб двигател,че не знам този дали ще мога да го храна :D
          FIAT

          Коментар


            #6
            Хайде де,никои ли не иска една читава количка?
            FIAT

            Коментар


              #7
              Вече са сменени и двата предни амортисьора! upppppppppp
              FIAT

              Коментар


                #8
                Нова цена: 4400
                FIAT

                Коментар


                  #9
                  4300лв
                  FIAT

                  Коментар


                    #10
                    То че е хубава хубава ама то повече работи има от ЕЛХ модификацията само дето абортомер си няма ,за 1.6 такова табло за пръв път виждам.Иначе количката изглежда стегната успех.
                    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                    Коментар


                      #11
                      Мерси! НОВА ЦЕНА 4200!Mоже и бартер за нещо голямо!upppp
                      FIAT

                      Коментар


                        #12
                        4100лв
                        FIAT

                        Коментар


                          #13
                          4000лв uppp
                          FIAT

                          Коментар


                            #14
                            темата може да бъде заклучена.Пожелавам на новия собственик безаварийно шофиране.
                            FIAT

                            Коментар

                            Working...
                            X