Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Tipo 1.4 на части- ПРОДАДЕНО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Tipo 1.4 на части- ПРОДАДЕНО

    Продавам цяла или на части Fiat Tipo- цвят бордогодина на производство: 03.1989дигитално таблодвигател: 1.4- моноинжекция, код по талон 160А10467103544сменени:- ангренажен ремък и ролка- масло и филтър- термодатчикКато цяло колата не е в разцвет, и е по-скоро за части.Има катализатор и теглич за каравана.Техническия преглед е до края на септември, а ГО до 09.09.2008.Ако се интересувате от нещо пишете на mail-a, или на 0886 555 026Цена за цялата е около 800
    FIAT- TIPO 1.4 i.e

    #2
    Здрасти, нещо не намерих мейла ти и пиша тук. Интересува ме дали имаш ли стоповете на типото.
    FIAT BRAVO II 1.4 GPL
    FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
    FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
    FIAT UNO 1.5

    Коментар


      #3
      Re: Tipo 1.4 на части

      stas_666 написа:
      Продавам цяла или на части Fiat Tipo- цвят бордогодина на производство: 03.1989дигитално таблодвигател: 1.4- моноинжекция, код по талон 160А10467103544сменени:- ангренажен ремък и ролка- масло и филтър- термодатчикКато цяло колата не е в разцвет, и е по-скоро за части.Има катализатор и теглич за каравана.Техническия преглед е до края на септември, а ГО до 09.09.2008.Ако се интересувате от нещо пишете на mail-a, или на 0886 555 026Цена за цялата е около 800

      Коментар


        #4
        дали ти се намира датчик за положението на коляновият вал ако да кажи цена няква

        Коментар


          #5
          fozio написа:
          дали ти се намира датчик за положението на коляновият вал ако да кажи цена няква
          да не става въпрос за датчика на Хол.
          FIAT- TIPO 1.4 i.e

          Коментар


            #6
            същия

            Коментар


              #7
              даваш ли щеката за маслото и колко ?!как са ти задните пружини !?цена?!има ли дръжки в купето!?

              Коментар


                #8
                За сега още не е разглобено (имам оглед в събота за цялото), но ако не стане далаверката ще го разфасовам и ще пусна цени за наличните чаркове. А за човека който иска двигателя, ако има сериозни намерения може да се обади а не само да ме цитира. Извинявам се на всички заради закъснелите отговори но съм в постоянно движение.
                FIAT- TIPO 1.4 i.e

                Коментар

                Working...
                X