Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам си фиат КУПЕто - невероятно състояние

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам си фиат КУПЕто - невероятно състояние

    Марка: Fiat Модел: Coupe Двигател: 1.8 Цена: 6200 лв. за съфорумци Тип двигател: Бензинов Мощност (к.с.): 131 к.с. Скоростна кутия: Ръчна Категория: Купе Пробег: 163 562 км Дата на производство: юли 1997 г. Цвят: Тъмно син мет. Особености: 2(3) Врати ABS Airbag Аларма Ел. Огледала Ел. Стъкла Застраховка Имобилайзер Климатроник Лети джанти Металик Серво управление Стерео уредба Халогенни фарове Центр. заключване Шибедах Още малко информация: Колата е в чудесно състояние, избирал съм я повече от половин година. С последния феис лифт и модификация на 1. 8 мотора е. Има всички екстри за модела без кожа, шибидах(рядкост за купетата) , подгряване на огледалата , трети стоп , червен ’сервизен’ ключ , ел. регулиране на фаровете, почти нови гуми мишелин. Всичко по нея е в изправност и работи. Всички консумативи са сменени преди 8000 км , има и нов акумулатор bosch, нови свещи denso,нов комплект съединител, току що сменено масло (MOTUL 4100 Power 15W-50) и филтри, така че в близките 8000-10000 км няма нужда от обслужване. Давам и ’книга за експлоатация’ и ’книга за ремонти’. На тези на които цената им се вижда висока, нека да отидем първо на диагностика, където и да е и после ще се договаряме.п.с. Винаги съм се дразнил на обяви от типа "уникална","като нова","реални километри" и т.н. , а сега аз правя същото, с разликата че моята кола заслужава да се види...цена: 6200 лв. тел.: 0899/80-36-35 - Manoff
    Прикачени файлове
    Pininfarina Coupe

    #2
    ей Това купе е почти като мойто Защо го продаваш колега, карай си го.

    Коментар


      #3
      Колега и аз не знам какво да правя, имам възможността да смена колата за по-нова, ама честно да ти кажа не мога да си харесам никоя - всички други са ми грозни. Пред голяма дилема съм
      Pininfarina Coupe

      Коментар


        #4
        За сериозни купувачи , сериозен коментар
        Pininfarina Coupe

        Коментар


          #5
          Колега ...и аз се бях навил да продавам мойто за да купувам нещо по новичко ама се отказах и изобщо не сажалявам. Кандидати много ще намериш нопоне този които го земе да се грижи добре за него!!! Успех
          Powered by Emzo

          Коментар


            #6
            Обнових си каското...Не съм писал че има и годишна винетка.....
            Pininfarina Coupe

            Коментар

            Working...
            X