Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.4 12v, 1999 г.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.4 12v, 1999 г.

    Марка:Модел: ФИАТ БРАВОДвигател: 1.4 12vДата на производство: 1999Пробег: 135 000 км.Цвят: Тъмно синЕкстри: Климатик, AIR bag. серво, винетки, граждански иииии де да знам може да пропускам нещо,Други: Абе там каквото може да има тоя 1.4 двигател мисля, че го има, но да не се сещам..Забележки: Фаровете нещо слабо светят, въобще не съм гледал защо.... По двигателя имаше проблеми с вала, сега е след ремонт с нов вал, маслата и консумативите съм ги сменил. Окачването незнам как е, не съм го водил по доктори, но може да се гледа и т.н. нямам нищо против, на мене си ми возеше добре [=Цена: 2000 лв. без джанти е колата, парите общо взето ми трябват бързо ... попринцип, ако изключим първите няколко резултата във мобилето тая кола я гледам че средно се движи около 3500лв така, че си мисля цената е ок на половина за има няма 500 лв. може да се вкара в суепр състояние.В мобилето съм я пуснал 3000 лв. (не, че някой го интересува), ако намеря човек тия дни цената е 2000 лв., иначе пак си отива на 3000 и ще си чакам За контакти: 0886/255-050

    #2
    e...си хората .........днес да няма ден на промоциите :D 2000 лв. Малеееееее, колега много си го закъсал....... Според мен можеш спокойно да и вземеш поне 2500 лв. = Успех

    Коментар


      #3
      да ама ми звънаха 6 човека до сега, няма как трябва да си взимам по-хубава кола и няма време да чакам някой да се жени за фиата

      Коментар


        #4
        Какво означава без джанти ,че ако реша да я купя трябва да ангажирам паяк за да я вдигна или да си нося джанти с гуми?
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Колега джантите ме интересуват каква им е цената?Навит съм и на бартер за моите джанти с доплащане от моя страна?Пиши,ако те интересува!!!
          Fiat Bravo 1i6

          Коментар


            #6
            и мен ме интересуват джантите
            ПРОДАВАМ ОРИГИНАЛНИ ПАРФЮМИ НА НИСКИ ЦЕНИ
            Продавам/ЗАМЕНЯМ ФИАТ БРАВО 1.2 16В 2001 ГОДИНА ПЕРФЕКТЕН
            ПРОДАВАМ ДВД ЗА КОЛА
            ПРОДАВАМ ОРИГИНАЛЕН КАСЕТОФОН ЗА КОЛА БРАВО
            ПРОДАВАМ ОРИГИНАЛЕН ПАРФЮМ 212

            Коментар


              #7
              а мен колата да кажеш какво и е, че ако и няма нищо май ще те разведа с нея
              BMW E39 2.5I
              http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

              Коментар


                #8
                Всичко е продадено, няма промоции вече, на колата нищо и нямаше

                Коментар


                  #9
                  Ето така се продава кола за един ден
                  Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                  Коментар


                    #10
                    Така е хубавия кон и под скъсания чул се познава, аз така продадох ладата, а колегата http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=29223 още чака, защо ли?
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      #11
                      Темата е за ключ
                      Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                      Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                      Коментар

                      Working...
                      X