Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За добро или не, и аз си продавам пунтото 1, 97 г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За добро или не, и аз си продавам пунтото 1, 97 г.

    Здравейте, хем се радвам хем ми се плачи. Значи понеже, вече се спрях на по-голяма колатрябва да продам пунтиерата ми Пунто 97 г., елх, 1.3, 75 коня, климатик, Другите екстри от рода на серво, ел. стъкла и пр. няма смисъл да ги споменавам понеже е ясно, че ги има.Км й са 115 хил. , отлична ходова част всичко сменено с добри части , смених си ги за мое спокойствие. Има незначителни забележки по външния вид, ако въобще някой може да каже, че са забележки. Продавам я за си купя мареа, нямам намерение да скъсвам с италианските коли цена: 2700 лв., а и да кажа внесена е април 2007 г.тел.: 0897/919-987
    Прикачени файлове
    ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

    #2
    Re: За добро или не, и аз си продавам пунтото 1, 97 г.

    Здравей, Деси. Дай малко повечко снимчици на полото, че търся кола за жената.Благодаря.

    Коментар


      #3
      Re: За добро или не, и аз си продавам пунтото 1, 97 г.

      borooo написа:
      Здравей, Деси. Дай малко повечко снимчици на полото, че търся кола за жената.Благодаря.
      Момичето няма Поло. Има Пунто
      Punto SX 1.1 55

      Коментар


        #4
        Здравей колежке аз пък точно такова търся, в изправност ли е климатика, колко харчи количката в градско с и без клима ? Моля пусни снимки на интериора запазен ли е салона ?
        Fiat Punto 1.1 Petrol year 95

        Коментар


          #5
          Момчета за съжаление нямам грам време да влизам във форума , днес ще я нацъкам и ще кача снмки.А за климатика си е супер , дори си е пълен , няма никъде изтичане
          ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

          Коментар


            #6
            А който е от Б-с , и има питане направо да дрънка един телефон и да я види . Честно да ви кажа колкото по-бързо я продам , толкова по малко ще се мъча , защото я продавам малко по неволя.
            ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

            Коментар


              #7
              Забравих да кажа за разхода , извънградско няма 6л., доста по малко а градско почти 7 няма толкова.Никога не съм я засичала с точност, то си е въпрос на каране а извънграда никога не съм карала икономично , но пак си е икономина
              ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

              Коментар

              Working...
              X