Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джанти Azev Type C 16" 4х98

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Джанти Azev Type C 16" 4х98

    Продават се лети джанти Azev Alluminium Type C: Джантите са комплект с гуми 205/45/16 с около 70% грайфер.Без капачки 4х98 размер Джантите са на приятел,за това актуални снимки ще има при интерес.В момента са на Alfa 155. За инфо номера е 0897807132 Цената е 600лв.

    #2
    Гложди ме някаква мисъл, че са 4х100?
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      #3
      Може,но защо станаха на Алфа 155,като нейното м/уболтово е 98?

      Коментар


        #4
        ?

        abe kolega prodadeni i sa djantite vijdam che e stara obqvata i ako sa za kolko ?1.12. Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код и други.) Тези, които нямат кирилица могат да си свалят и инсталират или да използват вградения кирилизатор към формата за писане на мнение. При нарушение потребителят получава официално предупреждение, а модераторите имат правото да изтрият мнението по своя преценка. УВАЖАВАЙТЕ БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК! Това е български форум - не международен. Модераторски екип на fiat-bg.org
        Fiat Bravo 1.8 16v
        Alfa Romeo 146 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          щом влизат на Алфа, значи централния отвор става за италианки, азев си правят моделите да лягат на колата, за която са направени, щом влизат на алфа, значи 100% са на 98 и с 58 централен отвор, 4х100 не може да влезе на фиат или алфа, защото ц.о. му е 57, голфов...азев, правят се, за да влизат лез втулки, взимайте ги, офертата е много добра, ако са запазени, на браво ще влезнат без проблем
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #6
            А Са и красиви .
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7


              Много са ми големи на мене, иначе бих се замислил.. че това 4х98 малко трудно се намира, тъй като вече 1 месец не мога да си намеря джанти за моята каруца, ама аз си търся 15" Пп. Джантите са много красиви, успех с продажбата колега
              Fiat Punto 1.2 16V 85 k.c. 1998г.

              Коментар


                #8
                абе колега продадени ли са джантите виждам че обявата е стара но ако можеш да ми кажеш за колко :П
                Fiat Bravo 1.8 16v
                Alfa Romeo 146 1.9 JTD

                Коментар


                  #9
                  И аз имам голяяяяям интерес кум джантите!!!!!!
                  Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
                  Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
                  Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
                  Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

                  Коментар

                  Working...
                  X