Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Полски ФИАТ 125p - 1974 г. - части или цяла

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Полски ФИАТ 125p - 1974 г. - части или цяла

    Продава се горепосоченият автомобил - предимно на части, освен ако някой не я пожелае цяла. Автомобилът е на по-малко от 90 000 км, с правите стопове, с верига, задно предаване и 4 дискови спирачки. Ето и какво може да се използва от него:- Изпарител за газова инсталация Марини, замръзвал е само няколко пъти, но пък работи; бутилка с обем 60 литра.- Комплект нови ламарини - калници, престилка мисля, че също има.- Всички чарколяци по вратите.- Радиатор- Двигател- 4 алуминиеви джанти 13-ти калибър, резервна гума с джанта.- Табло- Оборотомер, поставян допълнително. - Сравнително нови къси рефлектори за Х4, Дълги рефлектори за P43. - Горна, долна помпа съединител, като долната се нуждае от подмяна на гумичките.- Правите стопове отзад, левия е пукнат откъм мигача. - Карбуратор- Кабели- Бобина - "Делко"- Моторче за чистачките- Капаци - преден, заден. - 4 дискови спирачки, с все апарати, накладки, дисковете...Абе дето се вика - квото се сетите от мотор 1500 кубика. Надявам се да има ценители и част от полезните неща да отидат при някой, който се нуждае от тях.Колата е в София, в района на гара Подуяне, може да се разглежда всеки ден след 17:30, само трябва да се уговорим на ЛС.За контакти - ЛС.

    #2
    Спешно Yellow_Flash_Colorz_PDT_05

    Коментар


      #3
      колега, ако може сложи 1-2 снимчици
      Толкова е лесно да поправяш другите. Толкова е трудно да поправяш себе си

      Коментар


        #4
        Здрасти, имам същия Фиат 125п -1974! Търся си разни декоративни елементи брони, стопове, габарити и др, но най-вече брони. За този модел мн. трудно се намират. Моля, кажи някаква цена за броните и др. неща. Ще съм в София в края на септември и тогава мога да ги взема. Благодаря!
        Фиатаджии от всички краища на България, обединявайте се!

        Коментар

        Working...
        X