Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

иии отново цяло КУПЕ на части 2.0 20V 220 К.С

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    иии отново цяло КУПЕ на части 2.0 20V 220 К.С

    иии отново цяло КУПЕ на части 2.0 20V 220 К.С колата е уникална....НА 73000км и то реални с перфектна светло кафява кьм оранжево кожа и 16-ки л.т джантиTEL.0899921302

    #2
    Цена и снимка на джантите?Ако ми харесат си ги заплювам п.с. Виждам, че се занимаваш с авточасти, та да те питам дали ти се намира някой счупен фар с лупа за 15-тина лв?
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    Коментар


      #3
      gamma написа:
      Цена и снимка на джантите?Ако ми харесат си ги заплювам п.с. Виждам, че се занимаваш с авточасти, та да те питам дали ти се намира някой счупен фар с лупа за 15-тина лв?
      цена на джантите и гумите 800лв снимки няма за сериозни копувачи оглед на място и коментар на място.фар нямам

      Коментар


        #4
        Извинявам се ... ама по голЕма дивотия не бЕх чел:[/quote] ... снимки няма за сериозни копувачи оглед на място и коментар на място ... [/quote]Ми ти бе комшу нИ чИтешлИ , колегата е от Бургас...ме що не вземеш да му напраиш една демонстрация на място , демек У Бургас, може и да хареса! Ай сиктир от ... Колега, въздържай се от обидни и нецензурни изрази, макар и на чужд език.Модераторски екип на fiat-bg.org
        Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
        Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
        http://www.keepfighting.ms

        Коментар


          #5
          Тази приказка "Сериозни копувачи" я намразих вече. А къде са "сериозните продавачи" ?Колега не се обиждай, но за да имаш "сероизни копувачи" не е зле да подходиш и ти сериозно и поне да качиш една-две снимки

          Коментар


            #6
            Е, да се разходя 1000 км. само за да разгледам едни джанти ли?Ще ми платиш ли пътните?Аман от такива като теб!
            Alfa 159 SW 2.4 Ti
            Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
            "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

            Коментар


              #7
              Колеги, не се точете на джантите.Ако не се бъркам са с 5 болта А нямаше ли някакви минимални изисквания при публикуването на обява
              sigpic
              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
              475HP 11,5/1,9/191
              YouTube

              Коментар


                #8
                снимки вьв форума всеки знае че не винаги могат да се качат,за това и не се опитвам,на колегата от Бургас се извинявам ,за това ,че не обьрнах внимание от каде е,а снимки на колата може да видите в мобиле,просто не може я да збьркате колата.и да поясна че колата е с четири болта

                Коментар


                  #9
                  цена за целия двигател колега?
                  FIAT Bravo Club Plovdiv
                  Con Asistencia di Veloce

                  Коментар

                  Working...
                  X