Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Грешка -- моля модераторите на форума да изтрият тази тема

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Грешка -- моля модераторите на форума да изтрият тази тема

    Грешка .... няма смисъл да се продава
    Фиат Мареа 1.8 16V бензин

    #2
    за тези 150 лв трябва да има и чейнджър-има ли???? щото иначе днес гледах в продава за 10 лв касетофона
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Продавам оригинална касетна радио уредба за Фиат Мареа

      ЗА 10 лв продава някой ученик в свободното време ако е гепил касетофон ...може... а с чейнджър за 200 ако намериш това ще е постижение.Цената подлежи на коментар ... ако се намери клиент ... А иначе за 10 лв. невръстните наркоманчета и майка си ще продадат :P
      Фиат Мареа 1.8 16V бензин

      Коментар


        #4
        ок. аз съм се объркал
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Re: Продавам оригинална касетна радио уредба за Фиат Мареа

          local1970 написа:
          ЗА 10 лв продава някой ученик в свободното време ако е гепил касетофон ...може... а с чейнджър за 200 ако намериш това ще е постижение.Цената подлежи на коментар ... ако се намери клиент ... А иначе за 10 лв. невръстните наркоманчета и майка си ще продадат :P
          Че преди време един колега от форума ги продаваше по 50 лева и то чисто нови с кутиите код карта и 1 година гаранция от Грундинг ,ти за кви ученици ми говориш.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            Колгеа предполагам че просто не си на ясно обаче касетофон за брава/мареа за повече от 50лв. тук наистина не се продава. Че аз новото си СД Сони си го купих за 160лв. пък стария касетофон смятам да го давам за 20лв.Успех
            Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


            Когато целта е всичко и пътят е без значение!

            Коментар

            Working...
            X