Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Uno 1.5 75k.s

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    pakumba84 написа:
    ... пък ако я продадеш на тази цена драсни едно ли4но да те 4ерпя за таланта ти
    Колата е продадена.

    Коментар


      #17
      на каква цена ???

      Коментар


        #18
        Аз я взех - за съпругата ми. Цената - 1500 с 2 комплекта гуми едните 15 цола алуминиеви джанти. Доста добре върви /не вярвах че има Uno 75 88-ма година с пълен инжекцион, но е факт/, но феродовия диск на съединителя е свършил, може би има и скъсана демферна пружина - тия дни ще го сменя. Колицата обаче върви много /днес из Витиня 140-150 и то на газ а имаше още ресурс/ Като я постегна мисля да почна да правя смешни колегите и с нея не само с алфонсо :D
        Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
        Uno 75 1.5i.e.8V 88`

        Коментар


          #19
          Crusader написа:
          Аз я взех - за съпругата ми. Цената - 1500 с 2 комплекта гуми едните 15 цола алуминиеви джанти. Доста добре върви /не вярвах че има Uno 75 88-ма година с пълен инжекцион, но е факт/, но феродовия диск на съединителя е свършил, може би има и скъсана демферна пружина - тия дни ще го сменя. Колицата обаче върви много /днес из Витиня 140-150 и то на газ а имаше още ресурс/ Като я постегна мисля да почна да правя смешни колегите и с нея не само с алфонсо :D
          Честито! Да си я кара(те) със здраве!

          Коментар


            #20
            Crusader написа:
            Аз я взех - за съпругата ми. Цената - 1500 с 2 комплекта гуми едните 15 цола алуминиеви джанти. Доста добре върви /не вярвах че има Uno 75 88-ма година с пълен инжекцион, но е факт/, но феродовия диск на съединителя е свършил, може би има и скъсана демферна пружина - тия дни ще го сменя. Колицата обаче върви много /днес из Витиня 140-150 и то на газ а имаше още ресурс/ Като я постегна мисля да почна да правя смешни колегите и с нея не само с алфонсо :D
            Честито!!! Сега защо мълчат тези дето коментираха не мога да разбера...Много мразя някой да коментира обявите колко били скъпи и как е можели да намерят по-евтини. Съвет - НЕ пишете простотии ако нямате интерес към обявата!!! Иначе със здраве да я ползва съпругата!!!
            FIAT BRAVO 1.6 16V

            Коментар


              #21
              Благодаря, колеги!
              Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
              Uno 75 1.5i.e.8V 88`

              Коментар


                #22
                divaka написа:
                Crusader написа:
                Аз я взех - за съпругата ми. Цената - 1500 с 2 комплекта гуми едните 15 цола алуминиеви джанти. Доста добре върви /не вярвах че има Uno 75 88-ма година с пълен инжекцион, но е факт/, но феродовия диск на съединителя е свършил, може би има и скъсана демферна пружина - тия дни ще го сменя. Колицата обаче върви много /днес из Витиня 140-150 и то на газ а имаше още ресурс/ Като я постегна мисля да почна да правя смешни колегите и с нея не само с алфонсо :D
                Честито!!! Сега защо мълчат тези дето коментираха не мога да разбера...Много мразя някой да коментира обявите колко били скъпи и как е можели да намерят по-евтини. Съвет - НЕ пишете простотии ако нямате интерес към обявата!!!
                Пич, изказването ти има същата стойност както изказванията на тия дето много ги мразиш.
                Съвет - НЕ пишете простотии ако нямате интерес към обявата!!!
                Да беше последвал собствения си съвет ?

                Коментар


                  #23
                  Turbo написа:
                  pakumba84 написа:
                  ... пък ако я продадеш на тази цена драсни едно ли4но да те 4ерпя за таланта ти
                  Колата е продадена.
                  ей браво 4ове4е, супер си, наистина съм предвидил 5 кинта да те 4ерпя, думата си е дума. искам само една услуга да ми направиш- имам един косми4 412 80година, мноооо убав, не знаете колко пари съм вложил да го стегна, нямате си представа, ама е супер де, та ще можеш ли да го продадеш за 3000 , ако не ще махна летите джанти и го давам за 2900. цялата тая работа и444 не ми се вярва, както и да е. та колега, турбо, какво ше кажеш за косми4а
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #24
                    jamie написа:
                    divaka написа:
                    Crusader написа:
                    Аз я взех - за съпругата ми. Цената - 1500 с 2 комплекта гуми едните 15 цола алуминиеви джанти. Доста добре върви /не вярвах че има Uno 75 88-ма година с пълен инжекцион, но е факт/, но феродовия диск на съединителя е свършил, може би има и скъсана демферна пружина - тия дни ще го сменя. Колицата обаче върви много /днес из Витиня 140-150 и то на газ а имаше още ресурс/ Като я постегна мисля да почна да правя смешни колегите и с нея не само с алфонсо :D
                    Честито!!! Сега защо мълчат тези дето коментираха не мога да разбера...Много мразя някой да коментира обявите колко били скъпи и как е можели да намерят по-евтини. Съвет - НЕ пишете простотии ако нямате интерес към обявата!!!
                    Пич, изказването ти има същата стойност както изказванията на тия дето много ги мразиш.
                    Съвет - НЕ пишете простотии ако нямате интерес към обявата!!!
                    Да беше последвал собствения си съвет ?
                    Абсолютно прав си. Но просто видях, че колата е продадена и съответно няма да попреча на обявата с моето мнение, което наистина няма общо с темата. Но се извинявам, въпреки всичко...и Освен това не мразя никой, а мразя коментарите..Има разлика..Но не искам да се заяждам за каквото и да било, защото всички в този форум са пичове. Нали все пак имаме обща страст - Фиат...Така че никой да не се засяга...айде по коледа като се въна най-сетне да дойда и аз на сбирка и ще има
                    FIAT BRAVO 1.6 16V

                    Коментар


                      #25
                      Колега със здраве да си я караш и некой да занесе "касовата бележка" на скептиците относно цената :D :D :D
                      Господ пред мен, аз по него с Уно 1.3 70s

                      Коментар


                        #26
                        Малиии мнооо бега таа въшка бе!!! Извинявам се за офтопика, но не мога да се въздържа да ви кажа, днес "опънах" кожата на едно Tipo 1.4 MI /на еднин колега/. Пробвахме ги на отсечка 1500 метра, бях поне 3-4 дължини пред него . Ся кат му опъна едни прави тръби от колектора до отзад /с едно резонатоно гърне/ и ще избия рибата. Май жената ще почака да му се накефя първо /е и да закача накой и друг скалп на колана /. П.С. Колега Turbo поздрави баща си и го питай прати ли ми втория компект ключове, пиши ЛС ако ги е пратил.
                        Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
                        Uno 75 1.5i.e.8V 88`

                        Коментар


                          #27
                          Crusader написа:
                          бях поне 3-4 дължини пред него
                          Ми то май късо
                          Tipo 1.6 [149C2046]

                          Коментар


                            #28
                            Crusader написа:
                            Малиии мнооо бега таа въшка бе!!! Извинявам се за офтопика, но не мога да се въздържа да ви кажа, днес "опънах" кожата на едно Tipo 1.4 MI /на еднин колега/. Пробвахме ги на отсечка 1500 метра, бях поне 3-4 дължини пред него . Ся кат му опъна едни прави тръби от колектора до отзад /с едно резонатоно гърне/ и ще избия рибата. Май жената ще почака да му се накефя първо /е и да закача накой и друг скалп на колана /. П.С. Колега Turbo поздрави баща си и го питай прати ли ми втория компект ключове, пиши ЛС ако ги е пратил.
                            колега извинявай че аз ти отговарям /познаваме се добре с колегата турбо/ да пратени са ключовете вчера по еконт ПС разбрах че искаш да сменяш съединителя не се набутвай пари излишни той е в перфектно състояние най вероятно изка малко смазване на вилката
                            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                            UNO 1.0 FIRE

                            Коментар

                            Working...
                            X