Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво 1.6 16V, 1998-ма год.-Продадена.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Браво 1.6 16V, 1998-ма год.-Продадена.

    Колеги отново пускам колата на мой много добър приятел за продаване.Става въпрос за Браво 1.6 16V, 103 к.сКолата е 98ма година мисля, че беше края.Като екстри има климатик, АБС, ел стъкла, ел огледала, серво, централно, аларма, лети джанти фабрични, халогени, ремус, спортен филтър, имобилайзери не на последно място мноооооого як цвят, сигурно пропускам нещо но за това се сещам Колата е с платено пълно автокаско до края на 2008-ма.(отценена е на 6000) Масло и филтри са сменени преди 1000-2000 км.Двигателя и ходовата част са перфектни ! Колата момчето си я взе за него, карал я е 3-4000 км. в България, продава я спешно щото му трябват пари.Двигателе е на реални 160000 км., салона е много запазен, волана, педали, машинки за колани, дръжки по вратите не са захабени.Забележки има по външни вид тук там, и предните седалки леко са захабени.Със CD-то цената е 3000 лв, без него може и да се коментира минимално Ето и малко снимки, ако имате въпроси на посочения телефон, защото аз заминавам и няма да мога да ви отговоря.http://img.data.bg/i.php?show=102852...urth#imgЕто и телефон за връзка: 0878 16 46 76
    VTS 16V

    #2
    Вече може да пишете и в темата и на лс. Пътуването ми се отложи така, че ако някой има въпроси да пита Колата е много добра
    VTS 16V

    Коментар


      #3
      Ел.огледала и АБС ги забравете няма ги?Тъкмо се замислих и видях ,че няма АБС ,а аз държа много на него.Цената е прилична успех с продажбата.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Мхм извинявам се за грешката с огледалата, нaйстина не са електрически.А ABS все си мисля че има, карал съм колата, но не съм съм се замислял, иначе спирачките са мноооого добри Благодаря ти за пожеланието
        VTS 16V

        Коментар


          #5
          колата е бонбон жалко че ги нямам парите иначе е моя супер е дано я продаде!ноо е яка мамка му
          uno-1.5i понто 1.2i

          Коментар


            #6
            Благодаря ти колега.Нова цена без CD-то: 2800 лв.
            VTS 16V

            Коментар


              #7
              VTS 16V

              Коментар


                #8
                VTS 16V

                Коментар


                  #9
                  Коментар на цената на място
                  VTS 16V

                  Коментар


                    #10
                    Продадено за 2700 Мисля, че човека е от форума, ако е така нека се похвали
                    VTS 16V

                    Коментар

                    Working...
                    X