Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дистанционно управление на централно заключване

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дистанционно управление на централно заключване

    Дистанционно управление на централно заключване, има изход за светлини и при заключване примигва 1 път и при отключване 3 пъти.Има и изход - за тестовото време , става за отваряне на багажници, врати и някой модули за стъкла който действат на импулс.Цена 39 лв.-37лв.
    Опел Астра GSI16V

    #2
    купувам го

    може ли да ми даде6 gsm-a си и да се разберем по него 6тото нямам много време за форома и влизам рядко,ако иска6 направо ми званни 0883353707

    Коментар


      #3
      Продадено, да му е честито на колегата.
      Опел Астра GSI16V

      Коментар


        #4
        vanko_1000 - Грамотност ???

        Бате Ванко, нещо много хубаво че си си купил джаджата , ама по- грамотно ако пишеш Ще изглежда много по-добре. За 2 изречения имаш 6 правописни грешки Май не само рядко влизаш във форума ... още от даскалото така си се научил Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
        Fiat Tipo 1.6 DOHC

        Коментар


          #5
          Дай да спамим малко.Много хора във форумите пишат със смешни грешки.Никой не е безгрешен, но за сметка на това някой браузъри имат опция да следят за правописни грешки и, ако всеки ги ползва наистина ще е по-добре.Модератор съм в опелския форум и администратор в 1 местен и това ми е най-големия проблем .Опитвам се да наложа, че 6 е цифра , а не буква.
          Опел Астра GSI16V

          Коментар


            #6
            Горе, има ново на цена 37лв.
            Опел Астра GSI16V

            Коментар


              #7
              пиши ми на скайп - judisto искам да го купя
              ПРОДАВАМ ОРИГИНАЛНИ ПАРФЮМИ НА НИСКИ ЦЕНИ
              Продавам/ЗАМЕНЯМ ФИАТ БРАВО 1.2 16В 2001 ГОДИНА ПЕРФЕКТЕН
              ПРОДАВАМ ДВД ЗА КОЛА
              ПРОДАВАМ ОРИГИНАЛЕН КАСЕТОФОН ЗА КОЛА БРАВО
              ПРОДАВАМ ОРИГИНАЛЕН ПАРФЮМ 212

              Коментар


                #8
                модула продава ли се още?В комплекта има ли машинки за централно заключване?

                Коментар


                  #9
                  Модули има много.В този няма машинки , имам друг с машинки ако искаш снимки драсни л.с.Дистанционното на другия е по-различно и е на 40лв. с 4 машинки инсталация и крепежни елементи.
                  Опел Астра GSI16V

                  Коментар


                    #10
                    Къде мога да видя тези джаджи на живо?Пиши ми на ЛС ако искаш...

                    Коментар


                      #11
                      Имаш л.с.
                      Опел Астра GSI16V

                      Коментар


                        #12
                        аз това сам ще мога ли да го монтирамимам централно, просто се отваря от ключ, а като ми слагаха алармата не исках да ми бърникат из колата и за това не дадох да я вържат към централното
                        ----------------------------------------------------------------------------
                        Fiat Brava 1.6/16V - 1997
                        Fiat Tipo 1.4 - 1990

                        Коментар


                          #13
                          maycho написа:
                          аз това сам ще мога ли да го монтирамимам централно, просто се отваря от ключ, а като ми слагаха алармата не исках да ми бърникат из колата и за това не дадох да я вържат към централното
                          А сега се нави да ти бърникат ли? Общо взето при поставянето на аларма се бърника 3 пъти повече, отколкото при поставяне на такъв модул. Ако ще го купуваш и имаш проблеми с монтажа, пиши на лични. Близо си до мен, ще ти помогна, ако имаш нужда!
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #14
                            maycho написа:
                            аз това сам ще мога ли да го монтирамимам централно, просто се отваря от ключ, а като ми слагаха алармата не исках да ми бърникат из колата и за това не дадох да я вържат към централното
                            Не, че не искам да ти го продам , напротив, но щом имаш аларма свържи си нея към централното, няма да носиш 5 дистанционни.Да ти вземат макс 10лв., а и ако пратиш схема ще ти кажа как сам да си вържеш алармата към централното.
                            Опел Астра GSI16V

                            Коментар


                              #15
                              Горе
                              Опел Астра GSI16V

                              Коментар

                              Working...
                              X