Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT TIPO 2.0i ,кожа климатик-нова цена - 2.900

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT TIPO 2.0i ,кожа климатик-нова цена - 2.900

    Дата на производство - септември 1992 г. Тип двигател - Бензинов Мощност (к.с.) - 113 к.с. Скоростна кутия - Ръчна Категория - Хечбек Особености: 4(5) Врати Бордови компютър Ел. Огледала Ел. Стъкла Застраховка Имобилайзер Климатик Кожен салон Лети джанти Металик Серво управление Стерео уредба Халогенни фарове ел. Шибедах Повече за колата може да видите : http://www.stzcarfans.com/forum/viewtopic.php?t=148 цена 3400лв. и договаряне За въпроси и отговори на тел. 0889/368737Колеги колкото и да ми е трудно реших да продавам колата казвам какво е сменяно по нея - нов съединител, нова бензинова помпа, нови накладки отпред и отзад, нови филтри и масла, окачването е оправено и то, джантите са 15’’, спортен филтър-нов, спортно окачване(пружини), на кората съм с колони пайнер.+бонус прагове, който имат нужда от кит и боядисване(защото са само на стъкломат още). Само да кажа че на тези снимки колата е без спортните пружини тези който са я виждали знаят колко е ниска. Повече инфо има в гаража Снимки: в гаража
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    нова цена колеги - 3,200лв. и договаряне
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    Коментар


      #3
      айде бе колеги питайте ако има нещо не ви ли харесва колата
      FIAT - TIPO 2.0i.е

      Коментар


        #4
        Колега какво да питаме колата е перфектна то просто няма за какво да се захванеш.
        Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

        Коментар


          #5
          нова цена твърда 2.900лв.
          FIAT - TIPO 2.0i.е

          Коментар


            #6
            Колега ти май ще я подаряваш.Недей прави подаръци на никого ами си карай колата ако аз имах пари сигурно да сега вече да съм я взел.Колата е много добра по не това дето виждам от снимките.
            Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

            Коментар


              #7
              мерси колега но са малко хората който оценяват това
              FIAT - TIPO 2.0i.е

              Коментар


                #8
                какво става колеги няма интерес нещо , цената ли не ви харесва колата ли не си заслужава
                FIAT - TIPO 2.0i.е

                Коментар


                  #9
                  Типо

                  Евала за колата ,много ми хареса,но колега съгласи се 4е ве4е пазара е претрупан с автомобили и дори за 3 хиляди лева може да си намериш горе долу свестна колица 96-97 година Просто типото е ве4е малко остаряло като концепция и затова може би хората нямат интерес Според мен я продай на 4асти и ще видиш 4е ще се разграби за секунди
                  Nissan Primera 1.6 16v P11
                  ex.Fiat Bravo 1.6 16v

                  Коментар


                    #10
                    Аз бих я взел много дори ми харесва но нема мъни това е аз му казах на колегата че бих я взел.Абе колега карайсия щом не ти прзви проблеми.Айде стига със спама.
                    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                    Коментар


                      #11
                      колеги вече е малко СПЕШНО
                      FIAT - TIPO 2.0i.е

                      Коментар


                        #12
                        Абе пич нищо лично и аз карам типо но 2900 ! Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 просто са прекалено много без значение че е в такова състояние повече от 1700 -1900 трудно . За съжаление е така затова и аз все още си го карам
                        кара Fiat Tipo 1.6 ,Fiat Tempra 1.8 16V

                        Коментар

                        Working...
                        X