Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам: Масло за скоростна кутия - Мобил 75W90 - 520 мл.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам: Масло за скоростна кутия - Мобил 75W90 - 520 мл.

    Днес си долях масло в скоростната кутия, но половината ми остана и просто няма какво да го правя. Маслото е Мобил - 75W90 напълно синтетично, малко над 500 мл., около 520 е. Срещу 12 лева да го взима някой, че аз наистина няма какво да го правя. Обявата важи за София, освен ако няма някой ентусиаст, който да иска да му го пратя с наложен платеж За справка - днес звънях в Т&Н на оборище - същото масло тутела струва 18 лева за литър, така че моите 12 лв. за 1/2 литър са крайно неконкурентни.... все пак е Мобил де, не е тутела. Който го иска - ЛС

    #2
    Re: Продавам: Масло за ск. к-я - мобил 75в90- 520мл

    ogi28b написа:
    Днес си долях масло в скоростната кутия, но половината ми остана и просто няма какво да го правя. Маслото е Мобил - 75W 90 напълно синтетично, малко над 500 мл, около 520 е. С/у 12 лева да го взима някой, че аз наистина няма какво да го правя. Обявата важи за софия, освен ако няма някой ентусиаст който да иска да му го пратя с наложен платеж За справка - днес звънях в ТиН на оборище - същото масло тутела струва 18 лева за литър, така че моите 12 лв за 1/2 литър са крайно неконкурентни.... все пак е мобил де, не е тутела. Който го иска - ЛС
    е ти коментара ти цепи мрака

    Коментар


      #3
      Re: Продавам: Масло за ск. к-я - мобил 75в90- 520мл

      Аз пък само ще добавя че цената на литър продажна е 36.00лв,така че офертата си я бива
      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

      Коментар


        #4
        Промоция - нова цена - 10 лева. Никой ли няма нужда от доливане? Аз за момента нямам, а пък колкото повече време минава, толкова повече маслото започва да си губи свойствата, а аз няма да си доливам след 2 г. от разпечатана опаковка. Сега е едва на 9 месеца

        Коментар


          #5
          Пазиш ли още маслото?
          И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

          Коментар

          Working...
          X