Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам


    #2
    АКО СИ СЪГЛАСЕН ДА СВЛИШ ДО 65ЛВ. МИ ПИШИ!!!ПОЕМЕМ СИ РАЗХОДИТЕ ПО ДОСТАВКАТА!
    сега кара ВЕЛОСИПЕД
    EX FIAT Marea 1.8 16V ELX 1999
    EX FIAT Tipo 1.6 ie
    EX FIAT Uno 1.0

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          Ще разглобя днес моя да го видя дали е такъв. От коя година е този?
          Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              Мина ми една мисъл, че проблема ми може да не е във волана а в управлението на цялата система и за сега съм пас.
              Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  до кога е годен?
                  fiat bravo 16_16v 103hp

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11
                      Колега, бях ти писал Л.С., нищо не ми отговори. Затова ще ти пиша тук: склонен съм да купя волана на тази цена, макар че не ми трябва целия, а само еърбега. Но при едно условие: ако волана и еърбега на снимките си ги разглобявал ти и си наясно как се прави, да разглобиш и моя волан, да се убедя, че наистина нямам шофьорски еърбег (това поне казва диагностиката) и ако е така, да прехвърлиш еърбега от твоя на моя волан. Майсторите, които познавам, ми казаха, че не са наясно с еърбеците, че се страхуват да не гръмне след свързване и т.н, не познавам никой, който може да го свърже.Пиши ми в темата или на лично съобщение дали си съгласен.
                      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                      Коментар


                        #12
                        snake написа:
                        Колега, бях ти писал Л.С., нищо не ми отговори. Затова ще ти пиша тук: склонен съм да купя волана на тази цена, макар че не ми трябва целия, а само еърбега. Но при едно условие: ако волана и еърбега на снимките си ги разглобявал ти и си наясно как се прави, да разглобиш и моя волан, да се убедя, че наистина нямам шофьорски еърбег (това поне казва диагностиката) и ако е така, да прехвърлиш еърбега от твоя на моя волан. Майсторите, които познавам, ми казаха, че не са наясно с еърбеците, че се страхуват да не гръмне след свързване и т.н, не познавам никой, който може да го свърже.Пиши ми в темата или на лично съобщение дали си съгласен.
                        колега може да имаш възглавница но скъсан спирален кабел и да сложиш чисто нов нема стане
                        fiat bravo 16_16v 103hp

                        Коментар


                          #13
                          nikolov-1.6_v16 написа:
                          колега може да имаш възглавница но скъсан спирален кабел и да сложиш чисто нов нема стане
                          Колега, нека да не спамим повече в темата. Все пак да поясня: бях на диагностика, даде грешка - missing driver airbag. Майсторът също каза, че е възможно и да има еърбег, но не искаше да отваря волана. Волана е доста мек на пипане и все пак си мисля, че еърбег няма.
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар

                          Working...
                          X