Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам или Заменям-Citroen ZX Avantage 1.4, 75 к.с., 93 г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам или Заменям-Citroen ZX Avantage 1.4, 75 к.с., 93 г.

    Продавам/Заменям Ситроен ZX АВАНТАЖ 1.4 mi. БЕНЗИН/ГАЗ. 75 к.с,. 93 год.на 157 000 хил.кил с 5 врати. Екстри аларма, централно, ел.стъкла, ел. дясно огледало, хидравлика на волана, серво на спирачките, чупещ волан, стерео, ел.фарове, трети стоп, оригинална задна щора, металик, ел.регулиране осветлението на таблото,газовата уредба е RENCO-LANDI, ГРАЖДАНСКА ОТГОВОРНОСТ ДО 30.12.2008 год., минал годишен преглед, реални километри със сервизна книжка от Германия,сменени ролка и ремък,нов съединител комплект,нов акумулатор.Много добре поддържана кола. Гори 7 л. газ на 100 км. извън града. ЦЕНА ПО ДОГОВАРЯНЕ. СЪЩО ТАКА ПРАВЯ И БАРТЕР.Колата се намира в гр.СТАРА ЗАГОРА.Тел.: 0898/739-589 и e-mail: iszh_1997@abv.bg Това е адреса където можете да видите колата.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=191846
    Прикачени файлове
    ФИЯТ МАРЕЯ 1,9 ТД 98г. HLX WEEKEND-страхотно удоволствие е да шофираш такъв автомобил.

    #2
    Ситроена

    Спешно го продавам или я заменям по възможност за дизел защото ще ми е по необходим иначе колата не бих я махнал в перфектно състояние е и гори ми малко както е и изцяло обслужена .
    ФИЯТ МАРЕЯ 1,9 ТД 98г. HLX WEEKEND-страхотно удоволствие е да шофираш такъв автомобил.

    Коментар


      #3
      бартер за какво само за дизел? камион.... микробус.... лада 80 годинна? доплащане?
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        pakumba написа:
        бартер за какво само за дизел? камион.... микробус.... лада 80 годинна? доплащане?
        ПРОДАДЕНА
        ФИЯТ МАРЕЯ 1,9 ТД 98г. HLX WEEKEND-страхотно удоволствие е да шофираш такъв автомобил.

        Коментар

        Working...
        X