Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво 1.4 m.i. 12v 59KW-ПРОДАДЕНА!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    е кви са тия снимки от 2006

    Коментар


      #17
      Тия снимки от 2006 май са и от януари месец , ама не знам дали забелязваш че навън далеч не е зима! Колега просто имам много по-важни неща за вършене и проблеми за решаване , от това да си настройвам 15 минути камерата на астрономически дата и час! Това е причината , спокойно не продавам коли снимани за продан през 2006 ! А то мисля и БМВ-то което също продавам е със същата дата на снимките, само дето е невъзможно да снимам две коли на 1900км разтояние една от друга , в един и същи ден , не мислиш ли?! Колеги моля ви СПРЕТЕ СПАМА ДОСАДНО Е!
      .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

      Коментар


        #18
        OFF TOPIK:Коя година е колата на стъкла? 2001 година 1.4 12V аз не съм виждал, но както си писал това е първа регистрация. На стъкла ме интересува? 1996, 1997?

        Коментар


          #19
          Мерси , че си обърнал внимание колега, малко извинение от мен! Та на стъкла пише 1997 , а първа регистрация може би и да е 10 1998г , защото нещо в оригиналния талон така са го написали , че там дето трябва да пише година на производство пише"10.1998", но е възможно това да е и първа рег. тъй като за пръв път виждам да пише и месеца на производство , совен годината.
          .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

          Коментар


            #20
            ivan_enchev написа:
            Мерси , че си обърнал внимание колега, малко извинение от мен! Та на стъкла пише 1997 , а първа регистрация може би и да е 10 1998г , защото нещо в оригиналния талон така са го написали , че там дето трябва да пише година на производство пише"10.1998", но е възможно това да е и първа рег. тъй като за пръв път виждам да пише и месеца на производство , совен годината.
            Това със стъклата е мижи да те лажем, на мойта пише 99 но по ВИН-а е 11.1997 г. че тези стъкла от бъдещето ли са дошли?
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              #21
              колега къде се намира колата.имам интерес.аз съм от Бургас

              Коментар


                #22
                Продадена
                .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

                Коментар

                Working...
                X