Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам FIAT Punto 1.4 GT (Turbo) ABARTH - ПРОДАДЕНА

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ако някой си е харесал много колицата съм склонен на договорка но нека тя бъде разумна
    *** BrinG Out the Beast !!! ***

    Коментар


      #17
      Скъпа ли ви е хора ?
      *** BrinG Out the Beast !!! ***

      Коментар


        #18
        Интересно ми е колко харчи това зверче?

        Коментар


          #19
          към 10-13/100 градско (нормално е 10 дори да го ръчкам) ... 9-10/100 извънградско
          *** BrinG Out the Beast !!! ***

          Коментар


            #20
            Може и малко повечко да харчи 3та серия с чип ми дава 13-15 градско 10 извънградско. При ръчкане спокойно минава 20 !!! Ако караш на ръба на вкл. на турбото става иначе стрелката на бензина може да се види как спада Правете си сметката

            Коментар


              #21
              alexbg21secret написа:
              Може и малко повечко да харчи 3та серия с чип ми дава 13-15 градско 10 извънградско. При ръчкане спокойно минава 20 !!! Ако караш на ръба на вкл. на турбото става иначе стрелката на бензина може да се види как спада Правете си сметката
              колата ти харчи ненормално много, обърни й внимание моята харчеше ~10 градско при нормално каране и ~12 на ръчка градско, извънградско нямам представа колко

              Коментар


                #22
                10-12 е нормално, днес ходих из провинцията и имам чувството че към 8 някъде е дала разход извънградско при нормално каране.НОВА ЦЕНА на Пунтото - 4999 лв.
                *** BrinG Out the Beast !!! ***

                Коментар


                  #23
                  Имам го същото и да дам малко инфо за непросветените.Колата е със най-високата степен на сгъстяване 9:1 за разлика от ГТ1 което е 7.8:1Това прави мотора още по икономичен като извънградско ми е падала до 4.7л/100км с постоянна скорост от 100км/ч.Градско гори минимум 10 като наистина може да се наблюдават и разходи 15-16 дори и повече.Салона на купето е от втората версия ГТ2 като мотора е от най-новите ГТ3 което се вижда по моторчето за празния ход монтирано отгоре на всмукателния колектор.Много пъргава кола същевременно икономична.Спирачките са и много добри.Като цяло добър автомобил.поздрави на всички които са се спряли на този автомобил
                  Punto 1.4 gt

                  Коментар


                    #24
                    И още по съблазнителна цена за колата - 4500 лв. (в момента има да се сменя въздушен филтер и е препоръчително да се сменят кабели) Не работя в момента и не мога да поддържам колата , за това и свалям и от цената.
                    *** BrinG Out the Beast !!! ***

                    Коментар


                      #25
                      4300 колеги
                      *** BrinG Out the Beast !!! ***

                      Коментар


                        #26
                        Колега извинявай за , но да ти се случва често да минаваш през тунела на Люлин посока 3-та градска?

                        Коментар


                          #27
                          Случва ми се колега - не супер често но мойто пунто си видял предполагам
                          *** BrinG Out the Beast !!! ***

                          Коментар


                            #28
                            Колата е ПРОДАДЕНА
                            *** BrinG Out the Beast !!! ***

                            Коментар


                              #29


                              McDc написа:
                              Колата е ПРОДАДЕНА
                              http://www.cars.bg/u567334 tova e sashtata kola prerabotena.....i sega pak se prodava....

                              Коментар

                              Working...
                              X