Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Брава 1.4 12v 97г.(газова,климатик)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Брава 1.4 12v 97г.(газова,климатик)

    Идеална колица...3590лв октомври 97г 120 000кмел съкла , еърбек, газова, лети джанти,КЛИМАТИК(работи естествено)сив металик и там всички други екстри за италианските машинкиНаправени ремонти по предницата- сменен маншон. Смяна накладки, жило на ръчната, маслото на скороститесменени всички консумативи преди - 20км(масла , филтри итн.)получавате и чифт зимни гуми + пълна газова - среден разход 11л/100 газ Колата я купих преди месец(вече два) от една мацка от Борово(София), за моята мацка.Набих 500лв, за да стане перфектна за каране от жена и ...жената започна нова работа и и дадоха служебна.Сега събира прахоляка пред блока 0899910835 - Илияснимки:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=249694&photo=1

    #2
    Re: Продавам Брава 1.4 97г.(газ)

    novak s Brava написа:
    сменени всички консумативи преди - 20км
    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
    Втората......пак същата!
    (_-_)______////_______(_-_)
    Punto75-Вече на жената!
    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

    Коментар


      #3
      Punto75MPI написа:
      novak s Brava написа:
      сменени всички консумативи преди - 20км
      ...а защо не???
      Fiat Bravo, 1.6 - 103 hp

      Коментар


        #4
        На вас вие смешно , но на мен не .Набих 500 кинта Вместо да се присмивате - да вземе някой да я напазарува "кукла е"

        Коментар


          #5
          Нова цена 3600

          Айде - нова цена 3600лв.бати , аз докато търсех нямаше една читава за тези пари , сега къде са купувачите.!?

          Коментар


            #6
            Да не спамя, ама ....още се продава ! Забравил съм - Стерео уредба (LG)

            Коментар


              #7
              насам народееее !!! 3650лв.

              Коментар


                #8
                абе как може такива цени да им искате на наще красиви италиански коли бе 3600 лева за фул екстри.Ми как няма после да е такова мнението за италианнските коли като ги подарявате направо.Прост пример дръглив голф само с ел стакла и нищо друго се продава за 4500 а фиат с климатик пален ел пакет и визия и газова дори която струва 500 лева и сичко за 3600.Ами просто нямам думи еби му мамата.Аз за това моето браво никога няма да го продам на отпадъци ше го дам за 300 лева ама няма да го подаря на някой за 2000-2500 и да го дам спретнато и стегнато а селяните да карат раздрънкани голфове за 5000 лева дето са 1993 година
                Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                Коментар


                  #9
                  За мене реалтната цена на тая кола е поне с папзарлъка 4000 минимумкато имаш предвид че си дал 500 лева за стягане и 500 лева газова....
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                  Коментар


                    #10
                    мерси за коментара, но Сливен не е София. С удоволствие бих я дал на някого за 4000(с пазарлъка) ама идват гледат и търсят евтини бараки за без пари, а такива много.

                    Коментар


                      #11
                      3650

                      Коментар


                        #12
                        3590 - предпоследно!!!!!!!!

                        Коментар

                        Working...
                        X