Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Bravo 1.6 16V цяло или на части....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Disturbed написа:
    трябва ми за 1 приятелче дифузиора или въздуховод незнам как точно се казва. закачено е на маската /седи под капака /, смуче въздух през решетката и чрез 1 тръба отива в кутията на въздушния филтър. неговото браво е 1.6 16В 98г. ако е здраво твоето напиши ми колко струва.
    Здраво е. Ще ти пиша малко по-късно за цена.

    Коментар


      #17
      Имаш ли снимка?
      Love you V!

      Коментар


        #18
        джантите видях че са лети майя кажи какви са и ако имаш няква малка пик прати и за пара сащо кажи
        Fiat Brava 1.6 16V 2001

        Не на войната по пътищата !
        http://media.causes.com/ribbon/478500

        Коментар


          #19
          Кутията на въздушния филтър ако е напълно здрава и цена. Нали е 103 к.с. колата?
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар


            #20
            Предните пръскалки . Цена ?

            Коментар


              #21
              style34 написа:
              Кутията на въздушния филтър ако е напълно здрава и цена. Нали е 103 к.с. колата?
              Имам я - 20 лева. Напълно здрава е.

              Коментар


                #22
                ivan_dmx написа:
                джантите видях че са лети майя кажи какви са и ако имаш няква малка пик прати и за пара сащо кажи
                3-те джанти са здрави. 4-тата и липсва парче ( откърти се при удара). Може да се оправи обаче - наваряват ги с аргон ( гумата дори не е изпуснала).За цена при интерес ще се разберем на лично

                Коментар


                  #23
                  NqKvo_GaDno написа:
                  Предните пръскалки . Цена ?
                  Пръскалките са в комплект с капака. Ако ми отпадне уговорката за него ще пиша.

                  Коментар


                    #24
                    gsi_c20xe написа:
                    Disturbed написа:
                    трябва ми за 1 приятелче дифузиора или въздуховод незнам как точно се казва. закачено е на маската /седи под капака /, смуче въздух през решетката и чрез 1 тръба отива в кутията на въздушния филтър. неговото браво е 1.6 16В 98г. ако е здраво твоето напиши ми колко струва.
                    Здраво е. Ще ти пиша малко по-късно за цена.
                    Всъщност се оказа, че не е напълно здраво - липсва му едното ухо за болт-а. При мен не е имало проблем, не е било нестабилно. Цена 20 лева

                    Коментар


                      #25
                      за част

                      на мен ми трябва това ако го имаш цена и състояние че вътре има 1 клапичка
                      Прикачени файлове
                      Толкова е лесно да поправяш другите. Толкова е трудно да поправяш себе си

                      Коментар


                        #26
                        Имам го. След 26-ти ще съм в гаража, че сега по цял ден съм само по балове

                        Коментар


                          #27
                          gsi_c20xe написа:
                          Caliopa написа:
                          Интересува ме ляв фар + предна броня! Цени...?
                          Бронята е продадена, за фара - 60 лв
                          брат ,фара има ли машинка за ел регулиране или няма

                          Коментар


                            #28
                            ако имаш зимам само машинките за 50 лв

                            Коментар


                              #29
                              Няма за съжаление...

                              Коментар


                                #30
                                Колега цена за две копчета за ел. стъклата ако може.Също и цена на спирачните дискове ако нямат ръб.И още нещо левият мигач дето е на калника ако е здрав да кажеш цената му?
                                Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                                Коментар

                                Working...
                                X