Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Комплект фарове за Браво/Брава/Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Комплект фарове за Браво/Брава/Мареа

    Здравейте, колеги!Продавам си сегашните фарове на Бравото, защото от няколко часа съм собственик на фарове с лупи Ляв фар: Валео, предполагам, че си е монтиран заедно с количката, т.е. от Август, 2001 година. Цена: 60 лвДесен фар: Десния фар не е Валео, но е нов и се ползва от Февруари 2007 година. Цената му също е 60 лв.И двата фара заедно: 100 лв Ако някой има интерес нека пише или да ме потърси на 0887 85 62 94. Казвам се Сашо.П.П. Снимки ще кача малко по-късно като ми върнат кабела на телефона

    Fiat Bravo T-Jet 120

    #2
    Ей това е оферта.Два фара за 100 кинта.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Колко даде за фаровете с лупи ако не е тайна...иначе имам интерес към левия фар....само чакам едни пари да ми дадат.
      Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

      Коментар


        #4
        За лупите пари не съм давал, защото са ми подарък, как откъде и за колко - не съм питал Ето обещаните снимки:Левия фар:Десния:Ето и двата:

        Fiat Bravo T-Jet 120

        Коментар


          #5
          Колега давам ти 50 лева за левия дари идвам да го взимам...само кажи къде да дойда ако си навит
          Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

          Коментар


            #6
            Колеги, левия фар е продаден. Остана десния - вече e 50 левa

            Fiat Bravo T-Jet 120

            Коментар

            Working...
            X