Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Двигател,скорости...Браво ТД100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Двигател,скорости...Браво ТД100

    За неща които не съм споменал питайте тук или на тел.: 0883/384-182Двигател(всмукателни колектори, изпускателни колектори, турбо, алтернатор, стартер,компютър + инсталация) - Пълен комплект - 1300 лв. Скорости - 300 лв. Пълен комплект климатик(правен е ремонт на компресора) - 350 лв. Километраж с оборотомер - 70 лв. Централна конзола - 60лв. Волан с Airbag(неизкачал + компютър) - 80 лв. Електрически огледала - 70 лв. бройката Стъкла на вратите - 40 лв. борйката Червени пружини(предните - целите макферсони!!!) - 160 лв.Предна броня - 100лв. Всякакви видове радиятори,хидравлична рейка,ABS,ел. шибидах,маркучи,интерколер!!!Има още доста неща - питайте!!! Цените могат да се ДОГОВОРЯТ на място!!!

    #2
    Лети джанти има ли?Размер и цена?С гуми, без?Мерси.

    Коментар


      #3
      Вътрешните дръжки на вратите в какво състояние са, ако нямат следи от драскотини и са здрави, ги отнасям! Трябва да са съвсем готини, иначе издраскани си имам и сега. Купувам и горивото което е останало, по левче за 2 литра. майтапа се...

      Коментар


        #4
        Ами джантите са ламаринени,а и четирите са на зарчета,а дръжките са здрави,но имат следа от употреба.

        Коментар


          #5
          Цена за цялата...или за целия двигател?
          Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

          Коментар


            #6
            Хайде качи снимки че е по лесно, а и се сещаме за повече неща мен ме Интересуват няколко работи: 1.Лостче за фарове и чистачки- състояние, цена и снимка по възможност 2.Капак на генератора(който е за оборотомера)- цена мейла ми е gosho_777@abv.bg ако искаш там ги прати Мерси предварително
            Bravo TD100 98'- това в Гаража
            Brava TD100 96'- Мир на праха и...
            Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
            Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

            Коментар


              #7
              ogi28b написа:
              Купувам и горивото което е останало, по левче за 2 литра. майтапа се...
              Аз маслото от двигатела, но само е на около 2000 км. и е Селениа Турбо Дизел за 10 лв. всичкото.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                колега цена на турбото

                Коментар


                  #9
                  Колега интересуваме дали имаш копче за ел. стъклото на дясната врата. И каква би му била цената

                  Коментар


                    #10
                    Браво ТД100 - на части

                    Всички имате Л.С.

                    Коментар


                      #11
                      помпа за хидравликата!?
                      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                      Коментар


                        #12
                        интересува ме таблото ако е с кръговете а не с полукръгове трябва ми като това на снимката цвета е без значение ако е с кръгове го взимам кажи цена
                        Bravo 1.9 TD 100 h.p.

                        Коментар


                          #13
                          Това устройва ли те?
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #14
                            ..
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                              #15
                              напълно кажи цена
                              Bravo 1.9 TD 100 h.p.

                              Коментар

                              Working...
                              X