Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам крайно гърне!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам крайно гърне!

    цената му е 130 лв. и както се вижда не е от някой подземна работилница! :D Темата е за тук.Модераторски екип на fiat-bg.org.

    #2
    Колега темата ти е в неправилен раздел Трябва да е в "Продава"
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #3
      blagun написа:
      Колега темата ти е в неправилен раздел Трябва да е в "Продава"
      е знам, че трябва да е там. помислих си, че и в раздел Тунинг може да стои, ама както и да е здраве да е

      Коментар


        #4
        (Без заглавие)

        ако беше двуцевка го взимам веднага
        Толкова е лесно да поправяш другите. Толкова е трудно да поправяш себе си

        Коментар


          #5
          за двуцевката и аз съм така, обаче в Prospeed няма двуцевки е такива муфлери.
          F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

          Коментар


            #6
            колеги ако искате мога да ви дам каталог и да си поръчате ще ми го доставят за около 10 дена . аз имам една двуцевка ама ще си я слагам на пунтото ето каталога: http://www.bosalperformance.com/cata...flers_cat.html а ето и двуцевката която ще си я слагам на пунтото та до колкото знам всичките ауспуси в каталога са на една цена.

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  Колега,какви пари ще излезне ако си поръчаме от сайта? И дойдат при теб?

                  Коментар


                    #10
                    sUkI написа:
                    Колега,какви пари ще излезне ако си поръчаме от сайта? И дойдат при теб?
                    да и мен ме интеересува - и другото е от какъв материал са и колко е входното Ф?
                    "The Alfa 155 Q4: This car is everything a Toyota Corolla isn't." - Jeremy Clarkson

                    Коментар


                      #11
                      sUkI написа:
                      Колега,какви пари ще излезне ако си поръчаме от сайта? И дойдат при теб?
                      Митко, вкарай светлина в тунела, че Суки ме тероризира да му продавам Рагазона

                      Коментар


                        #12
                        coolboby написа:
                        sUkI написа:
                        Колега,какви пари ще излезне ако си поръчаме от сайта? И дойдат при теб?
                        Митко, вкарай светлина в тунела, че Суки ме тероризира да му продавам Рагазона
                        Рагазона,го искааааааааааам много ще ручи на мойто HGT и със спортния филтър още повече,айде дееееее

                        Коментар

                        Working...
                        X