Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

SELL: Fiat Punto GT на части!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    SELL: Fiat Punto GT на части!!!

    Има всичко освен двигатела!инсталации,компютри,радиатори,маркучи,дю зи,джанти,цялото купе със всичко по него, скорости, полуоски, интериор.....изобщо ВСИЧКО по колата!тел 0896 801 371Ето и цени на почти всичко:разпределителен вал перфектен 120лв запазенскорости 400лвкомпютър 150лвинсталация 150лвфилтърна кутия +чисто нов филтър50лвкопчета 10-20лвдюзи 100лв - запазенирейка 50лвбензинова помпа с нивомер 60лврезеовар 60лвкори +седалки 300лвброня предна 100лв - продаденазадна 50лвпрагове комплект 60лв - продаденигенерация - 150лв - продаденаантена 15лв - продаденамигачи жълти 5лвмигачи бели 10лв запазенистопове 100лв дватафарове 100лв двата запазенихалогени 25лв - продаденибарче 50лвтръба дебитомер турбо 40лв - продаденатръба дросел кулер 60лвтръба турбо кулер 40лвразни други тръби 10-20лвводен тройник 50лвдебитомер 250лвджанти 200лвджанти + гуми 350лврез гума+крик+ключ 60лвтабло с уреди 100лвтопка скорости 10лвманшон скорости 10лвманшон ръчна 5 лвамортисьори+пружини 120лвакумулатор 70лв Бош силвър на 5 месецаводен радиатор 80лвмаслен радиатор 50лвинтеркулер 80лвстартер 80лвмоторче празен ход -60лвволан 20лв за претапициранеказанче чистачки +помпичка30лвказанче охл. течност 15лвказанче хидравлика 10лвказанче спирачна течвост 10лврамо задна чистачка 20лврамо предна 20лв бройкамокет под 50лвтаван 50лвконзола/часовник/централно 30лвзаден мост с дискове и апарати 250лвABS система 250лвхидравлична рейка 150лвспирачни апарати 80лвмашинки ел. стъкла 50лв бройкатаполуоски 80лв бройкатасенник 15лв бройкааларма на 1 месец 30лвдотчици за ABS на главините 50лв бройкатапреден мост ???тампони двигател ???подкалници???врати???капак преден???капак заден???стъкло предно???стъкла странични???стъкла задни???стъкло 3-та врата???гумени уплътнения по купето???ел огледала???

    #2
    ako reshish da go dawash na chasti obadi se trqbwa mi razpredelitelen val i davam do 140 lewa ako e perfekten
    Power Under Pressure

    Коментар


      #3
      имам перфектен вал да!писал съм ти и в тунинга, обади ми се да се разберем.

      Коментар


        #4
        вече се продава цялата кола на части!

        Коментар


          #5
          може ли снимкии някаква ориентировъчна цена за колата комплект

          Коментар


            #6
            и аз искам няколко снимки, че да си харесам нещо за моето ГТ ако може
            *** BrinG Out the Beast !!! ***

            Коментар


              #8
              coolera продаваш ли го
              Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
              Втората......пак същата!
              (_-_)______////_______(_-_)
              Punto75-Вече на жената!
              Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

              Коментар


                #9
                Трябва ми пласмасовото рамо на задната чистачка. Има ли го и цена?

                Коментар


                  #10
                  аз искам джантите колко пари
                  Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                  Коментар


                    #11
                    Тва Пунто нали скоро се продаваше цялото? Защо сега е на части? Да не му се е случило нещо? П.С. CD player продава ли се?
                    Най-далеч достига онзи,който не знае накъде е тръгнал.
                    Drive with Italian passion!

                    Коментар


                      #12
                      нищо не му се случи, просто хората като пуснах по-интересна цена и зеха пак да се пазарят и накрая подарък искаха да им го дам! И така се ядосах и мотора вън и на части...плеъра е продаденотносно джантите ще ги продавам последни,за да има на какво да седи колата

                      Коментар


                        #13
                        Искам да добавя че колата може да си купи и цяла но до 1-2 дена!цена само на лични

                        Коментар


                          #14
                          ееее язък за хубавата колица мааму толкова и се кефех...

                          Коментар


                            #15
                            Трябва ми електронното управление на бууста / соленоидчето /
                            ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                            Коментар

                            Working...
                            X