Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам алуминиеви джанти 14 цола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Значи ама само глупости ееееей по принцип 4x98 е на бравото бравата пунто и така нататъка обаче няма абсолютно никакъв проблем да се сложат и 4x100 значи аз карам с такива вече 4 месец и няма обсолютно никакъв проблем и на двата ми фиата са 4x100 с единия съм вдигал макс 140км а с бързото фиатче към 170км и няма проблеми първата седмица ги карах с болтове от железарки дори нямах време да си сменя след това си купих болтове хубави и тва свалях гумите нито са се изяли резби легла или тем подобни
    ...

    Коментар


      #17
      Tornado написа:
      4o4kata написа:
      Да бе не мое да хване пъто 6 месеца съм с 4х100 ама с италиански раздвижни болтове и нямам никакви проблеми с никакви скорости :D . И с 50 и с 150 е без проблеми
      Снимай го тоя болт да го видя ако не ти е трудно.
      И на мен ми е интересно да видя к’во представлява болта "раздвижен" вярвам, че има такова животно но не съм виждал
      Fiat Tipo 1.6 DOHC

      Коментар


        #18
        johnfoundФиат фанатикРегистриран на: 06 Сеп 2005Мнения: 1200Местожителство: Пловдив 04 Северен Мнение Пуснато на: Съб Дек 02, 2006 12:37 pm Отговорете с цитат Докладвай това мнение до модератор Аз лично, като заклет инженер съм 100% за всякакви преработки, нагаждания и игрички с машините Very Happy Обаче! Само ако има технически смисъл и се прави разумно и с пълното съзнание за последствията. В такива случаи може да се постигне резултат който даже превъзхожда заводския при цена в пъти по-ниска.Друг случай, когато подобни замени са оправдани е когато съответната част липсва на пазара. За щастие годините на дефицит отминаха и сега това може да се случи само с много стари и редки модели.Някои съображения за замени:1. Джанти - примерите дадени по-горе силно ме съмняват. Фиат обикновенно е с джанти 4х98мм (не знам по-новите модели как са) и за него стават САМО такива джанти. Примерно 4х100мм НЕ СТАВАТ, колкото и да ви изглежда че може. Използването на ексцентрични болтове е пълна дивотия. Тоест, джанти за Фиат, от соц. автомобилите, могат да се заменят с джанти за ЛАДА, и май с нищо друго.Да допълня, че 4 нови джанти за ЛАДА със сигурност са по-добри от 4 стари, криви, оригинални джанти за Фиат.
        Fiat Bravo 1.6 16v не пипам десния педал, че направо полудява

        Коментар

        Working...
        X