Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Механичен компресор, суперчардър Итън М62

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Механичен компресор, суперчардър Итън М62

    Идва от Нисан Екстера 3.3литра. Отлично състояние - на около 1000 километра, перфектни ротори, лагери, абе всички страни. Има някъде тема за . . Може да се види във София. Има си байпасен клапан със вакуумно управление. Давам също инструкции за монтаж. Цена: 1400 лв. тел.: 0877/5179968 Снимки утре! http://www.capa.com.au/eaton_m62data.htm

    #2
    Извинявам се, ама това какво е ? В сайта пише, че може да се сложи на 2 до 4 литрови двигатели ?
    www.CarProfi-BG.com
    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
    Най-атрактивните цени в София!

    Коментар


      #3
      Чарджър.По-малкият брат на турбо компресора.Не се върти от изгорелите газове,а от ремък.В щатите са много на почит...а добрата новина е,че напоследък и в Европа започнаха да ги уважават.

      Коментар


        #4
        Извинявам се на колегата, че му пиша в темата ама за първи път виждам такова нещо и ми е любопитно. Само за бензин ли е това ? И май не на всяка кола може да се инсталира, и какви са му последиците ? Питам, защото се събуди интерес у мен
        www.CarProfi-BG.com
        Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
        Зареждане и ремонт на автоклиматици.
        Най-атрактивните цени в София!

        Коментар


          #5
          Re: Механичен компресор ,суперчардър Итън М62

          teao написа:
          Идва от Нисан Екстера 3,3литра. Отлично състояние -на околи 1000 километра, перфектни ротори,лагери ,абе всичко. страни. Има някъде тема за . . Може да се види във София . Има си байпасен клапан със вакумно управление. Давам също инструкции за монтаж. Цена 1400лв . 0877517968 Снимки утре! http://www.capa.com.au/eaton_m62data.htm
          Аз гарантирам за написаното тук
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #6
            crush написа:
            Извинявам се на колегата, че му пиша в темата ама за първи път виждам такова нещо и ми е любопитно. Само за бензин ли е това ? И май не на всяка кола може да се инсталира, и какви са му последиците ? Питам, защото се събуди интерес у мен
            Ето го качен на БМВ Е30 318Станката - teao е единият от създателите на проекта!!!
            BMW E90 320D
            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

            Коментар


              #7
              ...

              Продаден!

              Коментар

              Working...
              X