Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 2.0 HGT 20V-ПРОДАДЕНА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    е ако го взимаш с отстъпка може и да е толкова но ми е странно иначе как във Враца е 2.35 а при теб 2.13 В такъв случай сметките ми са грешни за което се извинявам
    Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
    Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

    Коментар


      #17
      ikov_Vr написа:
      е ако го взимаш с отстъпка може и да е толкова но ми е странно иначе как във Враца е 2.35 а при теб 2.13 В такъв случай сметките ми са грешни за което се извинявам
      разходите за транспорт са по-ниски сигурно, от което и цената на горивата освен ако не се регулират за цялата държава да са с приблизителна разлика от 2 3 стотинки , тогава незнам, но и несъм чувал за такива ограничения
      Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
      Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

      Коментар


        #18
        Вече е 2.20лв. за литър. ЛУКОЙЛ е в Бургас. B1keP_B0y е прав.Днес по новините казаха,че ще скача още....

        Коментар


          #19
          Кой бензин е 2,13 бе??? Е**** и евтинията при вас Без цинизми!Модераторски екип на fiat-bg.org

          Коментар


            #20
            Е, и аз неиздържах! Колеги, Вие наистина прекалихте!!! Момичето си продава колата сложила е 8/100 разход - ок какво толкова има оставете коментара за себе си - аз така направих! Освен това, тази тема е "ПРОДАВА", а не "ОБЩИ ПРИКАЗКИ" аз също си продавам колата и по- ЕнтЕлигентните ще се сетят защо не съм я обявил тук! Не ми се четат щуротийте на някой "голЕми разбирачи". Сори за спама!!!
            Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
            Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

            Коментар


              #21
              много мило

              иде ми да ти я подаря, kosta ))

              Коментар


                #22
                това браво съм го виждал на живо, не помня, май пред краставицата паркира често... Много ми харесва визията му, за друго не знам ... не изглежда много високо на живо ...

                Коментар


                  #23
                  колата цепила вятара и аз имам браяо ама карах ауди а 8 куатро 330 кс ето това цепи вятара а за разхода моя е 1.8 изванградско 3 на 100 а градско до кам 1 да бе без маитап

                  Коментар


                    #24
                    gogy_87 написа:
                    колата цепила вятара и аз имам браяо ама карах ауди а 8 куатро 330 кс ето това цепи вятара а за разхода моя е 1.8 изванградско 3 на 100 а градско до кам 1 да бе без маитап
                    Ни в клин ни в ръкав....Относно колата на КОЛЕЖКАТА - нещо не виждам снимките.Дай някакъв линк че явно аз съм кьоравия!?Колежке , да предположим че колата я караш само ти и баааааавно , критичния минимум е 7,3/100.Ама все си мисля че от фиат са объркали каталожните данни щото моята си папа 15 градско с климата и хич не се замисля за икономии...

                    Коментар

                    Working...
                    X