Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продава се: Фиат Пунто 2003 г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продава се: Фиат Пунто 2003 г.

    Вуйчо ми си продава Фиата, тъй като не му трябва. Купен е преди 4 месеца, регистриран си е в София, не е инвалидна, сменени са ремъците, ролките, маслата. За друга информация на телефона. Няма Каско, има си гражданска и технически преглед до следващата година. Годишна Винетка. Никакви технически проблеми, всичко работи. Гумите са летни - Пирели и имат още доста животFiat Punto 1.2 8v ELX6900 ЛВ.Данни:Дата на производство - април 2003 г.Тип двигател - БензиновМощност (к.с.) - 60 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - КупеПробег - 61000 км (карана е само 2 000 км в БГ, дали са реални или не - преценява се по колата)Цвят - СивОсобености:2(3) ВратиABSAirbagАлармаБордови компютърЕл. СтъклаЗастраховкаИмобилайзерКлиматикМеталикСерво управлениеСтерео уредбаЦентр. заключванеПродавач:Регион: София, Иван Вазов, оглед по всяко време ;Dтел.: 0898278331ДРУГИ СНИМКИhttp://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=1120792775552194 5&f1=details

    #2
    Може ли още снимки
    Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
    Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
    Ventura garage

    Коментар


      #3
      а от каде знаеш че има абс аз имам сащото и незнам да има такова нещо или изобщо не се осеща
      Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

      Коментар


        #4
        За АБС-а не знам - писал съм това, което са ми казали. Лично аз го снимах онзи ден - имам 15на снимки - скайп bastuna2003 За повече инфо за колата - на телефона, огледи по всяко време. Антон се казва вуйчо ми :D :D :D

        Коментар

        Working...
        X