Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спортни прУжини Ейбах

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спортни прУжини Ейбах

    Продавам 2 задни пружини за типо стават за браво, а купе и ланча и други италианки.цена: 100 лева тел.: 0888/520-062
    Прикачени файлове

    #2
    Ще имам ли проблем ако отпред съм с нормални, а отзад със спортни?Няма ли да се вдигне много предницата ?
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      споко няма чак толкова да се вирне и все пак няма ли да сложиш после и отпред :D

      Коментар


        #4
        Да естествено, че ще сложа и отпред после. Но първо искам да направя замяната на целия заден мост оборудван със газови амортисьори и спортни пружини. Чак след това ще работя по предницата! Замислям се сериозно.. някакъв коментар по цената + разходите за моя сметка ? Пиши на лично..
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          projinite normalno varvqt po 25 lv broikata!!! ako mi gi dade6 za 50 60 lv moga d agi lapna

          Коментар


            #6
            колега, къде има ейбах пружини по 25 лв. да си купя и да ги препродам

            Коментар


              #7
              dali sa eibah ili ne s16toto nali se sa 4erveni pruijini v bg nqma uriginalni 4asti s kakvato iska6 marka s takava 6te ti gi napravq pomisli varhu ofertata mi i pi6i ako se s1glasi6Забранено и ползването на латиница и 4 и 6 в постоветеМодераторски екип на fiat-bg.org

              Коментар


                #8
                Kолега за Уно ми трябват спешно, аз също карам със спортни, но моите са уморени и отдясно ми опира гумата на калника, при условие че амортисьорите са бренд ню. Сериозен съм, твоите в какво състояние са??
                punto gt3 98'

                Коментар


                  #9
                  перфекни са, колега гарнтирам, утре ще ги снимам да ги видиш, запазени са.

                  Коментар


                    #10
                    добре, ако може снимки :D око да види....
                    punto gt3 98'

                    Коментар


                      #11
                      на никои ли не му тряат спортни пройини ................

                      Коментар


                        #12
                        наистина, може ли да ги снимаш, защото си отдалеч, а по еконт пращаш ли? много ми се е вирнала задницата нещо и ми се ще да я сваля на земята таз надувка
                        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                        e30 forever!

                        Коментар


                          #13
                          колега тряба да се намалят сниките да се пратят но мога да ги пратя по еконт

                          Коментар


                            #14
                            имам и предни някои ако иска комплект но да е сериозен данеги смъквам напразно

                            Коментар


                              #15
                              За да съм сериозен, имам няколко въпроса първо, ти ли си ги купувал новиколко са каранидай снимка на 4-те, двете свалени, другите, както са на колата и разбира се, цена за 4-теп.п: прати ми снимките на мейла, аз ще ги кача във форумаvehin@yahoo.com
                              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                              e30 forever!

                              Коментар

                              Working...
                              X