Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 2.0 20V HGT, 3000лв!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    аз мойто го карах 3 години - разхода нее чак толкова огромен - ДВГ - 1.6 или 1.8 не харчат под 10 - 11 на сто градско колкото и да ми разправят врели некипели което прави с по 2-3 литра мах надолу.
    SASTEZATEL

    Коментар


      #17
      сигурно заради големия данък и разхода не ги купуват ...аз ако си намеря някое HGT 2000г. с климатроник може и да се замисля
      1.6 16v Abarth

      Коментар


        #18
        3500 лв. Спешно!
        Bravo(TM) HGT

        Коментар


          #19
          VeSSkO написа:
          3500 лв. Спешно!
          мамка му колега не се сдържах да не пиша ама яд ме хваща много като гледам пък нямам 3500 да ти дам.....
          FIAT Bravo Club Plovdiv
          Con Asistencia di Veloce

          Коментар


            #20
            3300 лв! Договаряне!
            Bravo(TM) HGT

            Коментар


              #21
              Спешно, 3000лв!
              Bravo(TM) HGT

              Коментар


                #22
                бартер за вектрата 2.0 8волта чисто нови джанти с чисто нови гуми 16-ки ново спортно окачване OMP и газова уредба ловато на 5месеца
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #23
                  xtry написа:
                  сигурно заради големия данък и разхода не ги купуват ...аз ако си намеря някое HGT 2000г. с климатроник може и да се замисля
                  Данъка не е кой знае какво.Като на всяка 150 коня кола е около 170 кинта което си е напълно нормално.Доколкото разбирам (а аз не разбирам) дали климатик или климатроник за мен няма никакво значение важното е да работи.Понеже не разбирам и съм чул , повтарям ЧУЛ СЪМ , че ако клизматроник се прецака няма да го оправиш следователно климатика е по добрата опция.С тези 3000 които и търсиш плашиш хората че нещо и има на колата.Дръж си на цената , не си струва да я подаряваш особено ако е здрава.От 2-3 месеца седене няма да се счупи.

                  Коментар


                    #24
                    Който има интерес се обажда, гледа, кара.За колегата с вектрата - само продажба, не ми трябва кола.
                    Bravo(TM) HGT

                    Коментар


                      #25
                      предполагам защо не ги купуват а не защо аз не бих я купил.аз ако реша да си купя по-ново браво искам да е по-нова година и с климатроник HGT разбира се
                      1.6 16v Abarth

                      Коментар


                        #26
                        xtry написа:
                        предполагам защо не ги купуват а не защо аз не бих я купил.аз ако реша да си купя по-ново браво искам да е по-нова година и с климатроник HGT разбира се
                        Skypeowerslade може да ми пишеш да ти разясня някой работи които не си разбрала за марката FIAT.

                        Коментар


                          #27
                          Цената е екстра....Един комшия кара такова зверче...Вика без натискане 10-11/100 градско,пак толкова и извънградско,но там е само в лявата лента !!!!! Успех,колега !!!
                          Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
                          Fiat Punto 1.2 16v LPG

                          Коментар


                            #28
                            Bravo(TM) HGT

                            Коментар


                              #29
                              Продадено.
                              Bravo(TM) HGT

                              Коментар


                                #30
                                Евалата колега .....
                                Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
                                Fiat Punto 1.2 16v LPG

                                Коментар

                                Working...
                                X