Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Рено Лагуна// Продадена

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Рено Лагуна// Продадена

    1996г., 185 000 км., 1.8i, 95 k.c, газ - бензин, климатроник, 2 еърбега, теглич, CD, платено каско, ГО, сервизна поддръжка, в перфектно състояние. цена: 5000 лв. тел.: 0885/440-029 и 0898/763-659.
    Прикачени файлове
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    #2
    Прикачени файлове
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      Прикачени файлове
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        Прикачени файлове
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          Успех колега тия Лагуни са бъкани с електроника.Мой приятел има такава само ,че седан и я очука градушката тук в Казанлък преди време.Дори ти говори ако има отворена врата или ти свършва горивото.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Точно тая не е от говорящи те но си има всичко необходимо и страхотна возия на която никой Фиат не може да се конкурира.Колата е много запазена не е моя на батко ми е но скоро семейството му се увеличи с още един член и иска да си взема мини ван.
            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

            Коментар


              #7
              .... Спамът не се толерира. Модерирано от eкипа на www.fiat-bg.org

              Коментар


                #8
                Тук бях пуснал мнение че купувам колата за 3500 лева щото тя толкова струва. По необясними за мен причини, поста ми е изтрит.Искам да знам кой го изтри и какъв е проблема?Преди това обаче, виж линка по долу. Продавача на реното, се пазари с мен за моята Марея че искал колата за 5000 лв.И защо изтрихте моето мнение а не неговото? И според мен тази кола е удряна и боядисвана. Не може кола на 12 години да има тази боя.Търся кола за брат си, той пък е фен на френските возила.
                Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

                Коментар


                  #9
                  msi написа:
                  Тук бях пуснал мнение че купувам колата за 3500 лева щото тя толкова струва. По необясними за мен причини, поста ми е изтрит.Искам да знам кой го изтри и какъв е проблема?Преди това обаче, виж линка по долу. Продавача на реното, се пазари с мен за моята Марея че искал колата за 5000 лв.И защо изтрихте моето мнение а не неговото? И според мен тази кола е удряна и боядисвана. Не може кола на 12 години да има тази боя.Търся кола за брат си, той пък е фен на френските возила.
                  1 во тук е място за тема продава .Обясни си сам защо поста ти е истрит.- Защото модераторът си върши работатата.2 ро никаде не съм писал че баткоми си търси кола или аз търся за него,писах че иска да си копува мини ван .не е фен на Френски возила ,защото е сменил 4 Фиата преди Лагуната .3 то твоето мнение е заяждане .А моето беше предложение .И не се газирай толкова ,приемай нещата от към добрите им страни.
                  FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                  Коментар


                    #10
                    Абе моя,аз се опитвам да ти спазаря колата... какво се пениш немога да разбера.Ясно, нещеш. На който му се дават 5000 лв за удряна и пребоядисвана Лагуна да ги дава.
                    Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

                    Коментар

                    Working...
                    X