Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Bravo 1.4 12V на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Разпродажба на останалите ми частиалтернатор -50лвволан с еърбег - 50лвлапа двигател предна с тампон - 10лвказанче за хидравликата с капачка и маркучето до помпата - 10лвтръби и маркучи за рейка - 20лвспирачни апарати 2бр - 20лв, 1бр - 10лвпредна греда, стабилизираща щанга и носачи - 40лвглавини с дискове - 10лв броямакферсони 2бр - 40лвзаден мост пълен комплект (амортисьори, пружини, спирачни барабани, жила за ръчна) - 80лвсредно оригиналнo не изгнилo - 10лвдясна врата оборудвана черна(без огледало вече) - 60лврезервоар - 15лвцентрална конзола за парното с врътките сиви - 20лвказанче за чистачки и помпа - 20лвполуоски дълга и къси с каретата вътрешни и външни - 30лв броястранични задни стъкла - 15лв брoяпарно комплект - 60лв включва радиатор, моторче. Само моторче - 20лвлостчетата на волана - 20лв комплектамоторче за чистачки + рамената - 30лвкилометраж с оборотомер на 143000км - 30лвзаден капак черен без стъкло - 20лвключалка за задна врата - 5лвмножество налични декоративни пласмасови детайли сиви на цвят без забележки - пепелници, въздуховоди и много другикора, която е на пода на багажника - 10лвпредна дясна седалка - 20лвщека за масло - 5лвплафон - 10лвсенник ляв сив - 5лв бройкататопка за скоростен заедно с маншона - 5лвболтове за метални джанти - 5лв за10 брояобтяжна ролка за каналния ремък с обтегач, който е изправен - 15лвуплътнения на врати - 5лв брояклаксони - 5лв броялуканки - 5лв броятел за контакт: 0888 846849 и 0887 299235
    2004 Audi A6 4F
    2002 Lancia Y

    Коментар


      #77
      моторче

      Колега искам да те питам читаво ли ти е моторчето за парното и дали е същото като на браво 1.6,ако е същото го искам
      Nissan Primera 1.6 16v P11
      ex.Fiat Bravo 1.6 16v

      Коментар


        #78
        читаво е и работи
        2004 Audi A6 4F
        2002 Lancia Y

        Коментар


          #79
          трябва ми въздоховода
          Прикачени файлове
          BRAVA 1.9 JTD 105hp+ EX
          E46 320D

          Коментар


            #80
            ти с 1.4 ли си?
            2004 Audi A6 4F
            2002 Lancia Y

            Коментар


              #81
              Железни джанти имаш ли и ако да цена и колко цола са?
              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

              Коментар


                #82
                нямам
                2004 Audi A6 4F
                2002 Lancia Y

                Коментар


                  #83
                  Айде народе :D насам
                  2004 Audi A6 4F
                  2002 Lancia Y

                  Коментар


                    #84
                    Ей много здрави тия Фиатки,на никой не му трябват резервни части
                    2004 Audi A6 4F
                    2002 Lancia Y

                    Коментар


                      #85
                      Колега да ти се намира модула за централното заключване....прилича на реле(а може и да е такова). Не ми работеше централното и един майстор ми го изтръгна и каза, че не работело.Сега обаче не мога да намеря къде съм го затрил за да ти покажа какво точно ми трябва....а и не знам къде баш се намира.Ако някой знае къде е този модул за централното и дали са взаимозаменяеми да каже.
                      Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                      Коментар


                        #86
                        сори, нямам го този модул
                        2004 Audi A6 4F
                        2002 Lancia Y

                        Коментар


                          #87
                          колега имаш ли ключа за мигачите и чистачките и ква пара им търсиш ско имаши евентуално рейката ако е читава

                          Коментар


                            #88
                            Генерацията продадена ли е и ако не е оригиналната ли е?
                            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                            Коментар


                              #89
                              Може ли снимка на топката за скоростния лост и каква е на цвят колата?

                              Коментар


                                #90
                                Лостчетата на волана ги имам 20 лева.От генерацията ми остана само средното гърне,което е оригинално и е в добро състояние.Топката за скоростния лост е сива.
                                2004 Audi A6 4F
                                2002 Lancia Y

                                Коментар

                                Working...
                                X