Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Bravo 1.4 12V на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Лайсните ги нямам ,но имам доста други дреболийки и части все още,така ,че питайте :D
    2004 Audi A6 4F
    2002 Lancia Y

    Коментар


      #47
      колега -оборудвана глава склапаните на двигателя има ли още и в какво състояние е -интересува ме и цената ако все още я имаш
      ФИАТ БРАВО 1.4-ГОЛЕМИЯ МОТОР

      Коментар


        #48
        главата я продадох на TeMpO, питай него в ланча форума. Мисля, че я продава, понеже си е оправил старата глава.
        2004 Audi A6 4F
        2002 Lancia Y

        Коментар


          #49
          Трябва ми една кора, точно какво представлява и пише ли нещо на нея немога да кажа защото колата я взех без нея и бегло бях мернал една такава. Значи закрива част от кабелаците и ллулите на свещите, черна пластмасова, не съм 100% сигурен ама май пишеше 1.4 12v на нея . Ще се поровя за снимки, ако намеря ще сложа. Опа намерих, ето това:
          Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
          Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

          Коментар


            #50
            хах, сефте виждам такава кора...
            2004 Audi A6 4F
            2002 Lancia Y

            Коментар


              #51
              KPEMATOP написа:
              хах, сефте виждам такава кора...
              Мерси все пак, и аз така, бях мернал такава в една автокъща защото капака беше отворен и ми хареса.
              Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
              Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

              Коментар


                #52
                Колеги ,хайде на частите.
                2004 Audi A6 4F
                2002 Lancia Y

                Коментар


                  #53
                  бензиновата помпичка ако стои още...
                  ===============================
                  // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
                  ===============================

                  Коментар


                    #54
                    Да,имаш лично
                    2004 Audi A6 4F
                    2002 Lancia Y

                    Коментар


                      #55
                      Благодаря сърдечно на колегите за проявеното разбиране и отзивчивостта.Дай Боже повече такива "човеци"в BG!
                      ===============================
                      // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
                      ===============================

                      Коментар


                        #56
                        Мерси за хубавите думи колега
                        2004 Audi A6 4F
                        2002 Lancia Y

                        Коментар


                          #57
                          Доста части продадох, но все още имам някой ценни неща алтернатор - 70 лв.волан с еърбег - 70 лв.лапа двигател предна с тампон - 10 лв.казанче за хидравликата с капачка и маркучето до помпата - 10 лв.тръби и маркучи за рейка - 20 лв.спирачни апарати 2 бр. - 40 лв., 1 бр. - 20 лв.предна греда, стабилизираща щанга и носачи - 60 лв.главини с дискове - 20 лв. броямакферсони 2 бр. - 60 лв.заден мост пълен комплект (амортисьори, пружини, спирачни барабани, жила за ръчна) - 100лвкомпютър, кодкарта, червен и два сини ключа - 120 лв.средно оригиналнo не изгнилo - 40 лв.дясна врата оборудвана черна - 80 лв.резервоар - 20 лв.централна конзола за парното с врътките сиви - 10 лв.казанче за чистачки и помпа - 20 лв.полуоски дълга и къси с каретата вътрешни и външни - 30 лв. броястранични задни стъкла - 15 лв. брoяпарно комплект - 80 лв. включва радиатор, моторче. Само моторче - 20 лв.лостчетата на волана - 40 лв. комплектамоторче за чистачки + рамената - 30 лвкилометраж с оборотомер на 143 000 км. - 50 лв.заден капак черен без стъкло - 20 лв.моторче за чистачки на задната врата - 30 лв.ключалка за задна врата - 10 лв.множество налични декоративни пласмасови детайли сиви на цвят без забележки - пепелници, въздуховоди и много другикора, която е на пода на багажника - 10 лв.предна дясна седалка - 20 лв.щека за масло - 5 лв.плафон - 20 лв.сенник ляв сив - 10 лв. бройкататопка за скоростен заедно с маншона - 15 лв.болтове за метални джанти - 5 лв. 10 брояобтяжна ролка за каналния ремък с обтегач, който е изправен - 15 лв.уплътнения на врати - 5 лв. брояклаксони - 5 лв. броялуканки - 5 лв. броятел за контакт: 0888/ 846-849 и 0887/ 299-235
                          2004 Audi A6 4F
                          2002 Lancia Y

                          Коментар


                            #58
                            Май вече в списъка не виждам десния стоп ....
                            Слабите се стремят към порядък, силните владеят хауса....

                            Коментар


                              #59
                              Няма го колега, съжалявам продадох го отдавна.
                              2004 Audi A6 4F
                              2002 Lancia Y

                              Коментар


                                #60
                                Цена на преден капак и преден ляв калник?
                                Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                                Коментар

                                Working...
                                X