Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Голф 3 1.6 ABU

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Голф 3 1.6 ABU

    Данни:Дата на производство - 01.03.1994 г.Тип двигател - БензиновМощност (к.с.) - 75 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - ХечбекПробег - 129 800 км.Цвят - Светло Сив МеталикОсобености:4(5) Врати2xAirbagАлармаЗастраховка - към Дженарали до края на годинатаИмобилайзер - фабричен...Лети джанти - 16 цола с гуми 205/45/16 предни SilverStone, задни Dunlop SportМеталикСерво управлениеСтерео уредба - включваща мп3 НЕО, 2 колони във вратите + собствено ръчно направен събуфер... звука е многоо приличен...Центр. заключванеШибедахОсобености:- Чисто нов акумолатор Iskra 55А с 2 години гаранция.., закупен края на февруари месец..- Към колата има 4 броя джанти 14 цола със зимни гуми 185/65/14 + една резервна 13 цолова пак със зимна гума..- Една бройка лятна гума GOODYEAR 205/45/16 резерва...- 2 броя оранжеви мигачи, които бяха преди това и разни други дреболии....- 1 бр.. калник... преден ляв...Колата е карана приблизително 10 хиляди километра във БГ... до сега не съм имал пробреми с двигателя... лятото 2007 сменени палец, делко, датчик на Хол, капачка дистрибутор + кабели запалване... във Хеед... Септември 2007 основен ремонт на преден мост на колата, шарнири, полуоска лява, накладки, маншон ляв, всички носачиПоради малко избита ръжда на предните калници... реших да взема два нови... предни + нова боя на двата...Колата е със решетка без емблема ФК... + затъмнени стопове и мигачи(странични) с тъмно трасперантно фолио...- В салона на колата не е пушено...- Джантите са закупени чисто нови 2007 ма година... тази година март месец са закупени два броя гуми Дънлоп Спорт...- колата има съвсем малки забележки по външния вид...ЦЕНА: 4500 лв.За контакти на лично или на: 0896/072-148 ДимитърАко някой има желание да гледа колата нека ми пише или се обади ден по рано, защото съм постоянно в движение и имам доста ангажименти...Може да пропускам разни работи, ако се сетя ще ги добавя... малко хаотично описах нещата, но ми е още кофти чея пускам за продажба... Rolling EyesМОЛЯ, без излишен спам.... Exclamation ExclamationСНИМКИ:дано ви хареса...Ето и малко съвсем пресни снимки от тези дни... http://vwclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=83791
    Mercedes E200 coupe

    #2
    ето и снимкиНаправих снимките видими директо в тематаSev
    Mercedes E200 coupe

    Коментар


      #3
      Mercedes E200 coupe

      Коментар

      Working...
      X