Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам FIAT Tipo 1.9 TD ПРОДАДЕНО!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Здравейте колеги,Днес ходихме с един приятел да погледнем колата. Изглежда доста добре за годините си - окачването е без забележки, мотора е в много добро състояние, но има други особености, които не бива да се пропускат и с най-добри чувства искам да предложа на колегата Batrad - да разбере действителното състояние на автомобила и да допълни обявата.Поздрави!
    Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

    Коментар


      #17
      Колега Forsaken приемам предложението без да се замисля Особеностите са отремонтирани Yellow_Flash_Colorz_PDT_18 Поздрави на всички!
      Alfa 145 1.9 JTD

      Коментар


        #18
        Колата още се продава!
        Alfa 145 1.9 JTD

        Коментар


          #19
          ъп!
          Alfa 145 1.9 JTD

          Коментар


            #20
            Извинявайте за спама, но искам да попитам какво е действителното състояние на Типото На мен ми изглежда доста лачено

            Коментар


              #21
              Disturbed написа:
              Извинявайте за спама, но искам да попитам какво е действителното състояние на Типото На мен ми изглежда доста лачено
              Техническото и оптическо състоянието на автомобила е доста добро за годините и пробега си. Колегата Forsaken сам се убеди че мотора, ходовата част, спирачките са в отлично състояние. Наскоро ремонтирах и щангите на скоростите, сега предавките се превключват с един пръст. Просто парите ми трябват спешно, затова и цената е такава ! Ако има други въпроси питайте! Поздрави!
              Alfa 145 1.9 JTD

              Коментар


                #22
                batrad написа:
                Disturbed написа:
                Извинявайте за спама, но искам да попитам какво е действителното състояние на Типото На мен ми изглежда доста лачено
                Техническото и оптическо състоянието на автомобила е доста добро за годините и пробега си. Колегата Forsaken сам се убеди че мотора, ходовата част, спирачките са в отлично състояние. Наскоро ремонтирах и щангите на скоростите, сега предавките се превключват с един пръст. Просто парите ми трябват спешно, затова и цената е такава ! Ако има други въпроси питайте! Поздрави!
                това го разбрах, а и се вижда. аз питам за тва което каза, че тррябва да споменеш в обявата а не си го направил или нещо подобно, неразбрах затва питам ама май и ти не си разбрал точно какво е имал предвид колегата Forsaken

                Коментар


                  #23
                  Обявата си отговаря на точното състояние на колата без скрити тайни! Забележките на колегите от Пловдив бяха диагностицирани и реалната повреда която споменах за щангите - отремонтирана.Ако имаш интерес ми звънни ще ти обясня всичко , ела да я видиш, да покараш!
                  Alfa 145 1.9 JTD

                  Коментар


                    #24
                    Колата е продадена ! Честито на новия собственик!
                    Alfa 145 1.9 JTD

                    Коментар

                    Working...
                    X