Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лети джанти и летни гуми 14"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лети джанти и летни гуми 14"

    Продавам лети джанти 14", само че са 2 броя, ако му трябват на някой. Черни са и са идеално прави, другите две не стават за нищо. Днес катастрофирах ....Цена на джантите 100 лв.Продавам и 4 летни гуми 165/70/14 имат около 6 мм. грайфер и са отлични. Цената им е 80 лв. на 4-те гуми. Имам снимки само на джантите, за заинтересувани на ЛС или тел.: 0889/552-969 - Стефан
    Прикачени файлове

    #2
    ето снимки на джантите. Ако някой мисли, че може да си ги оправи тъй като аз не съм се интересувал и нямам намерение да ги правя, давам ги 4-те за 120 лв. Гумите също още се продават - 80лв.
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Много добри батенце как можа така да ги подредиш Важното е, че си добре.....джанти се купуват коли се правят
      Не караи по-бързо,отколкото твоя ангел хранител може да лети!!!

      Коментар


        #4
        джантите са продадени, остават много добри летни гуми 165/70/14 само за 80 лв. !!!

        Коментар


          #5
          Дай снимки на гумите, каква марка са.

          Коментар


            #6
            гумите са 4 с еднаква шарка, но 2х2 са различни марки. 2 са yokohama, другите 2 са Сontinental. Снимки слагам каквито имам на компа, но гарантирам, че тези гуми могат да изкарат много, просто са ми тесни за колата и затова ги давам на тази цена.
            Прикачени файлове

            Коментар

            Working...
            X