Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам ударено браво 1,4 12V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам ударено браво 1,4 12V

    Колата е 96г / климатик / без ел. огледала.Аз съм първи собственик в България, колата е карана 1 година и е без никакви забележки.Преди случката колата беше напълно обслужена, като за тази 1 година са сменени накладки, радиатор за климатика, цялото окачване.Цената, която търся е 2500 лв. Нямам възможност да разпарчетосвам колата нито къде да складирам частите.тел. 0898 518 261
    Прикачени файлове

    #2
    Колега тасове има ли останали. Ако има какви са и какви пари им търсиш? Преден ляв фар. Цена?Копчето за ел. стъклото на дясната врата. Цена?Обтегач (панта, не знам точно как се казва) на лявата врата. Здрав ли е, цена?
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    Коментар


      #3
      До сега не съм свалял нищо от колата. Все още на части няма да я пускам. За сега имам време за чакане.

      Коментар


        #4
        Попринцип имам интерес, колега. Цената която му търсиш обаче е много далеч от тази за която има смисъл да го купувам. Има цяло такова по хубав мотор по хубава година и с повече екстри за 3000 лв ... А тоя удар хич не е лек ...

        Коментар


          #5
          Опа сори....пропуснал съм това че не я даваш на части. Все пак ако имаш тасове и решиш да ги продаваш кажи.както и ако решиш все пак да я продаваш на части ме имай впредвид за работите които ти изброих
          Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

          Коментар


            #6
            Давам ти не повече от 1000
            НК

            Коментар


              #7
              Сумата от 1000 лв. все пак е смешна, тъй като само радиатора за климатика, пълненето с фреон и профилактиката на климатика, смяната на накладките и окачването миналата година ми струва почти 1000лв, самия двигател е непокътнат от удара.Мога да сваля от първоначалната цена в границите на разумното.

              Коментар


                #8
                Човече, от тази кола може да се използва само двигателя и части за козметични ремотни. Тази кола ако някой я оправи както е била преди аз ставам трамвай. Удара е много гаден, виждам, че не е бил и слаб. Колата се е усукала. Може и да се оправи но с цената на много пари. А ако сметнем тези пари и тези които най-вероятно ще струва ремонта цената ще излезне доста голяма. По добре да си вземеш нов внос и да си смениш консумативите. Поне ще знаеш, че колата ти УЖ не е била на баница.

                Коментар


                  #9
                  е то е ясно че никой няма да тръгне да ремонтира колата но от друга страна като си купуваш нов радиатор за климатика даваш 300лв или фарове 200 лв или броня щото някой те е натиснал 100лв че дори и като тенекии на вторични ще е над 150лв. та затова цена 1000лв е малко така че ако няма по-добра оферта бих я пуснал на части, но ще изчакам още все пак, тъй като с разфасоване хич не ми се занимава.

                  Коментар


                    #10
                    Ака тръгваш да я продаваш на части казвай.Взимам двигател-катализатор-преден и заден мост
                    НК

                    Коментар


                      #11
                      Колко пари си склонен да дадеш за ремонт
                      НК

                      Коментар


                        #12
                        ////Punto//// написа:
                        Човече, от тази кола може да се използва само двигателя и части за козметични ремотни. Тази кола ако някой я оправи както е била преди аз ставам трамвай. Удара е много гаден, виждам, че не е бил и слаб. Колата се е усукала. Може и да се оправи но с цената на много пари. А ако сметнем тези пари и тези които най-вероятно ще струва ремонта цената ще излезне доста голяма. По добре да си вземеш нов внос и да си смениш консумативите. Поне ще знаеш, че колата ти УЖ не е била на баница.
                        Възстановимо е!

                        Коментар


                          #13
                          при положение че има такива фиати за по 2800 лева в движение без удар и с по хубавия двигател (защото 14 12в е най големия боклук на фият) мисля че е неразумно да искаш 2500 лева. Освен това ще добавя че е доста неразумно да взимаш впредвид някакви пари които си оставил по колата - дай да ти плати и бензина дето си и сипал до този момент човека дето ще я купи ...
                          Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
                          Fiat Marea 1.6 16v

                          Коментар


                            #14
                            porosenoq написа:
                            при положение че има такива фиати за по 2800 лева в движение без удар и с по хубавия двигател (защото 14 12в е най големия боклук на фият) мисля че е неразумно да искаш 2500 лева. Освен това ще добавя че е доста неразумно да взимаш впредвид някакви пари които си оставил по колата - дай да ти плати и бензина дето си и сипал до този момент човека дето ще я купи ...
                            Мисля, че твоят спам по темата е абсолютно излишен! Според мен е важно да се напишат НОВИТЕ части сложени в колата, защото те могат да се ползват още дълго. И да поясня колата преди удара не беше просто в движение а 100% перфектна като цената й при покупката беше значително над 2800 лв.

                            Коментар


                              #15
                              edesign написа:
                              Сумата от 1000 лв. все пак е смешна, тъй като само радиатора за климатика, пълненето с фреон и профилактиката на климатика, смяната на накладките и окачването миналата година ми струва почти 1000лв, самия двигател е непокътнат от удара.Мога да сваля от първоначалната цена в границите на разумното.
                              По принцип избягвам да давам мнения в чужди теми дето не ме интересуват, ама батка земи се осъзнай малко те здравите струват по 3000 ти на яко прасната искаш 2500!По-добър вариант е да продадеш тука каквото може, ето има човек дето е навът на двигател, скорости, това-онова...шиткаш отделно климатика и останалото на някоя морга и така.Трудно ми е да си представя някой да я вземе за 2500 и да даде поне още токова за ремонт, по-добре разпродавай каквото можеш и колкото пари-толкова.То и аз искам да продам Типото за 4000, ама ядец...
                              N.Y. State of Mind

                              Коментар

                              Working...
                              X