Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Bravo HGT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Тоя път без да ти се извинявам ще ти обясня, че не ти пиша лични съобщения, а пиша направо в обявата, за да обърна внимание на заинтересованите колеги, че евентуално може да има проблем с колата, понеже, ти явно няма да си кажеш и някой, който не разбира много, много, ще се върже на приказките от предишния ти пост, в който не знаеше, защо е с тази броня, не знаеше, защо е с тези фарове, не знаеше нищо за фейс-лифта и така си я взел от предишния собственик, та сигурно той може да е правил нещо по колата... може и така да е, ама защо го изтри?!Както не е коректно да правя "тъпи коментари" в обявата, така не е коректно и ти да си триеш постовете, а правилата на форума мисля, че ги знам много по-добре от теб, както знам и че в този форум хората са се събрали да си помагат, а не да се прецакват, волно или неволно Може наистина колата ти да е перфектна, може и да няма удар, а може и много други работи да има и да няма, ама хора дето не разбират, няма и да ги забележат - затова пиша в обявата

    Коментар


      #17
      Пич не съм тръгнал да прецаквам никой.Пуснал съм си обява и който има мерак да я купи колата ще я купи.Ако забелязваш не бързам да се оттърва от нея и даже мисля че съм споменал някъде че имам и друга кола.Просто не ми трябват 2 коли и затова едната трябва да я продам.Ако продам другата кола ще карам тази.Ако продам тази карам другата.И двете ми коли са в абсолютно перфектно състояние.Бъди коректен и не пиши в тази тема повече!Нямаш интерес да купуваш така че недей да правиш излишен спам.Благодаря ти!

      Коментар


        #18
        Утре 12.03.2008 ще съм в Стара Загора.Ако има желаещи от Стара Загора да гледат колата може да дойдат на новостроящият се Praktiker , между 10 и 13 часа.

        Коментар


          #19
          Утре ако ми остане време ще сложа нови по актуални снимки!

          Коментар


            #20
            Малко снимчици на салона:Забележката по боята на задния калник:По нови снимки от събота:

            Коментар


              #21
              3999

              Коментар


                #22
                3900?

                Коментар


                  #23
                  На някой не му ли се кара запазен автомобил?

                  Коментар


                    #24
                    Я да UP-лоудбем!?2.12 за бензин е добра цена!

                    Коментар


                      #25
                      Леле мале при тоя внос на коли никой не ще да кара поддържан и обслужен автомобил.Айде промоциите продължават от цена 3900 на място договаряме надолу

                      Коментар


                        #26
                        Благодаря за вниманието на всички.Най накрая останах с 1 кола така че спирам продажбата на тази.Ще спомена в подписа си че колата не се продава а може някакъв бартер за кола с 4 врати след 96 година с не по голям от 1.8 мотор задължително бензинов.Спираме обявата и може да изтриете направо темата ако така става с обявите за раздела.

                        Коментар

                        Working...
                        X